Пластикові Вікна Вибір

Центр сертифікації РОСПРОМТЕСТ | Вибір пластикових вікон Зважившись на заміну вікон або установку їх у новому будинку, необхідно ретельно вивчити питання, як вибрати пластикові вікна, якими критеріями керуватися, на що звертати увагу в першу чергу. Які вікна краще , можна вирішити, лише збалансувавши вимоги умов експлуатації з фінансовими можливостями.

Як вибрати пластикові вікна: вибір пластикових вікон, поради експерта по вибору пластикових вікон (вікон ПВХ)Основні компоненти вікна - це профіль, склопакет і фурнітура. Розглянемо, які відмінні риси є у кожного з цих елементів, на що звертати увагу.

На російському ринку переважають два види профілю, з якого виробляються металопластикові вікна. Це профіль трикамерний і профіль пятикамерний. Кількість камер визначає кількістю внутрішніх перегородок, сама ж камера - це повітряний простір між цими перегородками. Побачити внутрішній устрій профілю і порахувати кількість камер можна, розглянувши його поперечний зріз.

Більша кількість камер в більшій мірі забезпечує захист від низької температури і шуму. Відповідно, для вікон, що виходять на жваву автостраду, трамвайні колії, для будинків в вітряної зоні краще використовувати профіль пятикамерний. А ось для внутрішніх перегородок, у випадках, коли вікна виходять на засклену лоджію або балкон, цілком достатньо трикамерного профілю.

Після принципового вирішення питання про кількість камер в використовуваному профілі слід вибрати виробника. Кількість їх більш ніж достатня, можливість вибору досить широка, і тут головне не помилитися, довірившись недобросовісну рекламу.

Продавці профілю для металопластикових вікон позиціонують продукцію вони представляють виробників в трьох основних цінових категоріях. Перша категорія, віконні профілі економ-класу. Вони найбільш доступні за ціною завдяки використанню вітчизняної сировини і зниження витрат на логістику.

Середня цінова категорія - профілі більш високої якості і, як правило, виготовлені європейськими виробниками. Вони найбільш популярні, так як відносно доступні за ціною, але мають підвищені якісними характеристиками. Це відноситься і до товщини армування, і до чистоти кольору, і до стійкості поверхні пластика до механічних пошкоджень при обслуговуванні - прибирання, наприклад. Крім того, популярність цих профілів обумовлена найбільш тривалим присутністю на російському ринку - вони були представлені в нашій країні ще до організації вітчизняного виробництва.

Звичайно ж, якість профілю цих виробників сумнівів не викликає. Якщо ви прагнете знайти лише краще, і при цьому не обмежені в фінансах, сміливо замовляйте вікна з профілю преміум-класу.

Основні характеристики склопакетів для пластикових вікон

Наступний важливий елемент вікна - це склопакет. Склопакет - це конструкція з двох або трьох паралельно зібраних листів скла, об'єднаних в герметичну конструкцію. Відповідно бувають, як правило, двох-і однокамерні. Камера - межстекольное простір - може бути заповнена повітрям або розрідженим газом для зниження коефіцієнта теплопровідності і підвищення рівня шумопоглинання.

Copyright © . All Rights Reserved