Пластикові Вікна Статті

За допомогою пластикових вікон в

Більшість людей, що запланували зміну своїх старих розсохлися вікон на нові пластикові, чомусь вважають за краще робити це в теплу пору року, мотивуючи це тим, що взимку неможливо виконати ті ж дії на такому ж високому рівні. Це твердження в корені невірно. Якість встановлених пластикових вікон залежить не від пори року, а від професіоналізму майстрів. Вибираючи надійну фірму, яка пропонує свої послуги в цій галузі, Ви забезпечите свої віконні прорізи відмінною звукоізоляцією і герметичністю.

  • Історія пластикових вікон ПВХ

Пластикові вікна вже настільки стали для нас звичними, що ми навіть не замислюємося, коли саме вони з'явилися. А адже ще 50 років тому ніхто і не знав, що це таке. Вам буде цікаво знати, що історія виникнення полівінілхлориду (ПВХ) йде в далекий 1835 рік. Саме тоді американський хімік Регнальд синтезував речовина, яке стало революційним проривом майбутнього виробництва.

  • Пластикові вікна: двох або трикамерний склопакет. Який вибрати?

Існує думка, чим більше камер в склопакеті, тим краще. При цьому, звичайно, всім хочеться купити вікна ПВХ дешево. Насправді, вже трикамерні склопакети доцільні тільки в суворих північних умовах. У середній смузі Росії оптимальні двокамерні пластикові вікна. Але на ринку продовжують з'являтися навіть п'ятикамерні, що навряд чи виправдано в житлових будинках. Розглянемо, наскільки покращує пластикові вікна установка трикамерних склопакетів.

  • Клапан «Air-Box». Вентиляція для пластикових вікон

Компанія «Air-Box» виробляє припливні пристрої - кліматичні та вентиляційні віконні клапани. Ці вироби просто монтуються і є доступним засобом відновлення повітрообмін. Найголовніше, вони не допускають, щоб якість повітря знижувалося, а вологість в приміщенні підвищувалася. Конденсат і цвіль не утворюються і зберігається здоров'я людини. Дихаючі вікна - це новий рівень комфорту.

Copyright © . All Rights Reserved