Пластикові Вікна Ремонт Регулювання

Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320Ні для кого не секрет, що вже досить давно основним пістолетом армії США є Berretta 92 в різних варіантах. Не дивлячись на те, що даний пістолет дійсно непоганий, хоч і має свої недоліки, але 20 січня 2017 року його офіційно відправляють «на пенсію».

Правда варто відзначити, що «вихід на пенсію» розтягнутий на десятиліття, але тепер точно відомо, що його замінить. На виставці SHOT Show 2017 компанія SIG Sauer оголосила про те, що їй було отримано контракт від міністерства оборони США на повну заміну в армії Berretta 92 пістолетом SIG Sauer P320. Сума контракту становить трохи менше 545 мільйонів євро. За контрактом збройова компанія протягом 10 років має виплачуватися повністю замінити застарілий пістолет своїм новим в полноразмерном варіанті, а також в компактному.

На даний момент цей пістолет коштує на озброєнні декількох поліцейських департаментів США. Крім того, поліція Таїланду зробила замовлення на 150000 одиниць цієї зброї. Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320Цивільний варіант цього пістолета так само доступний на ринку в найрізноманітніших варіантах.

Конструкція пістолета SIG Sauer P320

Головна особливість конструкції зброї полягає в тому, що весь пістолет зібраний на металевій основі, яка вставляється в пластикову рамку, стовбур і кожух-затвор взаємодіють тільки з металом, що дає зброї велику довговічність. Таке рішення дозволяє адаптувати зброю під конкретні потреби, використовуючи стандартний набір деталей. Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320По суті, всі варіанти SIG Sauer P320 виходять тільки при заміні стовбура, пластикової рамки і кожуха-затвора. Ударно-спусковий механізм, сам затвор і основа пістолета залишаються незмінними.

Ця особливість зброї дозволяє не тільки зробити відносно швидку адаптацію великої кількості пістолетів під потреби замовника, але так само позитивно позначається на вартості виробництва, а так само подальшому ремонті. Так як основні вузли зброї взаємозамінні навіть у повнорозмірною моделі пістолета і субкомпактної, то ремонт буде обмежуватися простою і швидкою заміною, яку може здійснити сам власник зброї або солдат, навіть в похідних умовах.

Цікавим рішенням компанії SIG Sauer стало випустити відразу кілька варіантів пластикових рамок. І мова йде не тільки про колір пластику і різних розмірів для конкретних моделей зброї. Із заміною пластикової рамки можна адаптувати пістолет під розміри долоні стрілка, ну а з урахуванням того, що в пластмасовій рамці немає металевих деталей, ціна рамки буде мінімальною.

Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320 Новий пістолет для армії США - SIG Sauer P320

Copyright © . All Rights Reserved