Пластикові Вікна Пристрій

Збираючись вибрати пластикові вікна, люди часто задаються питаннями: "Які пластикові вікна тепліше? У яких пластикових вікнах не буде збиратися конденсат? Які пластикові вікна в більшій мірі нешкідливі для здоров'я? Чи не є небезпечними пластикові вікна для дітей? Які пластикові вікна дешевше? Який профіль краще для пластикових вікон? Як треба доглядати за пластиковими вікнами ? чи можна пластикове вікно встановити самостійно, або все ж краще звернутися до фахівця? Як правильно встановити пластикове вікно? І, нарешті, які пластик ші вікна все ж краще поставити? ... "

І, так як пластикові вікна ставляться не на рік і навіть не на два, то в цих питаннях слід добре розібратися.

Щоб відповісти на багато питань щодо пластикових вікон, необхідно розібратися в тому, як влаштовані пластикові вікна.

пластикові вікна, незважаючи на велику різноманітність, влаштовані за одним типом. (Пристрій пластикового вікна см на рис вище).

Рама пластикового вікна - це виготовляється з різного типу профілів ПВХ нерухомий елемент пластикового вікна, який встановлюється у віконний отвір.

Стулка пластикового вікна - це рухливий елемент вікна, який кріпиться до рами. Вона складається з ПВХ-профілю, склопакета, штапика і фурнітури.

Склопакет пластикового вікна - це елемент, що складається з двох або трьох стекол, герметично з'єднаних з рамою в пластиковому вікні. Це прозорий елемент пластикового вікна. Скло утворюють між собою повітряний прошарок - камеру. Чим більше камер в склопакеті пластикового вікна, тим більше захист від холоду і шуму.

Фурнітура пластикового вікна - це різноманітні металеві конструктивні деталі, які забезпечують легкий хід стулки під час відкривання і закривання пластикових вікон.

Штапик пластикового вікна - це вузький пластиковий елемент, який забезпечує притиск склопакета до пластикової частини стулки пластикового вікна. Штапик в пластикових вікнах буває різної форми, з прямими і з округленими кутами.

Гумовий ущільнювач пластикового вікна - це чорна або сіра гумова прокладка, яка забезпечує герметичність встановлених пластикових вікон.

Copyright © . All Rights Reserved