Пластикові Вікна Монблан Відгуки

З'явившись на просторах російського ринку більше десятка років тому, вікна MONTBLANC почали стрімко розвиватися і завойовувати все більшу популярність. Висока якість МОНБЛАН доведено випробуваннями в австрійській компанії GRUBER & CO Group.

У нас дійсно приємні ціни на вікна МОНБЛАН

Технічні характеристики вікон Монблан

Завдяки повній автоматизації процесу виробництва і системам контролю, вплив людського фактора зведено до мінімуму.

Перед тим як випустити продукцію МОНБЛАН на Російський ринок, розробниками ПВХ систем були проведені дослідження особливостей кожного кліматичного поясу РФ. Після подібних заходів було вирішено використовувати спеціальну рецептуру суміші, і тепер вікна MONTBLANC можуть витримати будь-які погодні умови і прослужити понад 60 років. Протягом цього періоду продукція МОНБЛАН не втратить своїх експлуатаційних властивостей і зберігають початкову привабливість.

В додаток,

Вікна MONTBLANC пройшли всі нормативні випробування екологічної безпеки, і рекомендовані для використання в будівлях будь-якого типу. Відгуки про вікна з профілю MONTBLANC підтверджують якість продукції.

Вікна MONTBLANC - ціни і переваги

Наш вибір!Якщо порівнювати їх з іншими виробниками, то Монблан відрізняється наступними перевагами:

  • Широкий модельний ряд;
  • Добрі відгуки про продукцію - продукція фірми МОНБЛАН не втрачає товарного вигляду більш ніж за 60 років;
  • Оригінальний зовнішній вигляд, здатний зацікавити найвимогливіших замовників;
  • Оптимальне співвідношення ціни і якості;
  • Різноманітність колірних рішень - можлива ламінація профілю;
  • Повний пакет сертифікатів міжнародного і Російського зразка, сучасне вікно Монблан тестуються в авторитетних австрійських фірмах;

Це далеко не повний перелік переваг, завдяки яким продукція отримала заслужену популярність. Але можна з упевненістю стверджувати, що вікнам Монблан поки важко скласти конкуренцію в сегменті кращого співвідношення ціни і якості .

Як вибрати вікна з профілю MONTBLANC

Залежно від Ваших вимог, ви можете не обмежувати себе у виборі, і поставити ту конструкцію, яка задовольнить Вашим бажанням. Щоб не втомлювати вас безмірним кількістю інформації, коротко опишемо основні види профілів, вікна з яких можуть ідеально підійти для вашого випадку.

Віконний профіль Монблан Nord Віконний профіль Montblanc Eco 60

Copyright © . All Rights Reserved