Пластикові Вікна Монблан

Пластикове вікно МонбланПластикові вікна MONTBLANC - універсальний продукт, який однаково підходить для установки в міській квартирі і заміському будинку, офісному центрі і музеї, лікарні і школи. Відмінними рисами ПВХ-профілів марки Монблан є сучасна геометрія, простота експлуатації, екологічна безпека і здатність забезпечувати кліматичний комфорт. Віконний профіль MONTBLANC проводиться з 2001 року компанією STL Extrusion Technology Limited на заводі, розташованому в місті Електросталь Московської області. Всі етапи виготовлення профільних систем автоматизовані та ретельно контролюються. Трьохстулкове вікно MONTBLANCЦе дозволяє виключити можливість виникнення браку і забезпечити стабільно високу якість продукції MONTBLANC.

Пластикові профілі Монблан, які ми застосовуємо для виробництва систем засклення, сертифіковані, пожежобезпечні, мають санітарно-епідеміологічні висновки. Гарантований термін служби пластикових вікон Монблан - 60 років.

Ціни на євровікна з профільної системи Монблан

28 350 руб

14 740 руб

21 580 руб

11 200 руб

27 980 руб

14 550 руб

- ціни дійсні при замовленні від 2-х виробів.

MONTBLANC ECO 60

Профіль цього MONTBLANC представляє собою трикамерну профільну систему з глибиною монтажу 60 мм, яка застосовується нами в вікнах «євровікна 200 Дизайн». Двостулкове вікно MONTBLANCЙого можна використовувати для виготовлення пластикових вікон, товщина склопакетів в яких не перевищує 32 мм. За рівнем теплозахисту даний профіль MONTBLANC відноситься до класу В2 відповідно до класифікації ГОСТ 30 673-99. Він забезпечує воздухонепроницаемость 0, 90 кг / м2 * год (при переході тиску зовні і зсередини 10 Па), звукоізоляцію 30, 0 дБА і опір теплопередачі 0, 58 м2 * ° С / Вт.

MONTBLANC NORD 70

Даний продукт MONTBLANC - це п'ятикамерний профіль з глибиною монтажу 70 мм, який використовується в вікнах «євровікна 300 Дизайн». Він застосовується для виробництва вікон зі склопакетами товщиною до 42 мм. Профіль цього належить до першого класу за рівнем теплозахисту. Повітряні камери в MONTBLANC NORD 70 розташовуються не тільки в рамі, а й в стулці. Завдяки цьому вдається досягти рівня теплоізоляції в 0, 77 м2 * с / Вт і звукоізоляції в 30, 0 дБА.

Балконний блок з профілю MONTBLANC Теплі вікна Монблан Тихі вікна Монбан Безпечні вікна Монблан

Copyright © . All Rights Reserved