Пластикові Вікна Конструкція

Пластикові вікна.  конструкція

Ціна вікон пвх визначається типом обраного профілю, його питому вагу і брендом виробника. Варто врахувати умови доставки і вартість фурнітури.

Кращі вікна з ПВХ можуть вірою і правдою служити своїм власникам до 40 років і більше. Чому ж деякі покупці незадоволені своєю покупкою і скаржаться на якість вікон, вироблених вельми гідними компаніями? Найчастіше причина в тому, що замовник спочатку помилився при виборі, не володіючи всією інформацією, необхідної для прийняття зваженого рішення. У цій статті ми розповімо, як вибрати вікна з ПВХ, якими вони бувають і на які деталі слід звернути особливу увагу при виборі.

Пластикові вікна з ПВХ можна розділити на різні групи за певними характеристиками.

типи конструкцій

  • Тристулкові вікна. Складаються з трьох стулок, дві з них, як правило, глухі, а третя - може відкриватися. Часто використовуються у вітальнях, спальнях і інших великих кімнатах.
  • Двостулкові вікна. Складаються з двох стулок - глухий і відкривається. Один з найпоширеніших типів вікон.
  • Одностулкові вікна. Є можливість встановити або відкривається, або глухе вікно. Зазвичай такі вікна зустрічаються в балконних блоках, будинках старого фонду, а також в приватних котеджах і дачних будиночках.
  • Балконний блок. Так називають вікно з дверима, яка служить виходом на балкон або лоджію.
  • Вікна для лоджій і балконів. До склінню балконів і лоджій пред'являються особливі вимоги - площа скління велика, тому конструкція повинна бути легкою і при цьому жорсткою і міцною. Дуже часто балконні вікна мають розсувні стулки.

Важливо! Ви можете заміряти вікна самостійно, але ці дані слід використовувати тільки для орієнтовного визначення ціни. Ні в якому разі не замовляйте вікна по самостійно знятим розмірами! Виклик замірника практично у всіх компаніях - послуга безкоштовна.

типи відкривання

Поворотні конструкції. Вікна ПВХ з поворотним типом відкривання найбільше нагадують звичайні дерев'яні вікна. Це недорога конструкція, але у неї є свої мінуси - в зимовий час доведеться залишати кімнату, щоб провітрити приміщення, так як повітря буде йти в кімнату вельми потужним потоком. Такі вікна небезпечні для сімей з маленькими дітьми і домашніми тваринами. І нарешті, власники поворотних вікон не зможуть нічого поставити на підвіконня - інакше вікно буде неможливо відкрити.

Поворотно-відкидні конструкції. Найпопулярніший тип вікон. Можуть відкриватися як по вертикальній осі, так і відкидатися. Володіють всіма перевагами поворотних вікон, але позбавлені їх недоліків. Для провітрювання стулку відкидають (і не потрібно прибирати предмети з підвіконня!), А для того, щоб вимити вікно, його можна розкрити навстіж. Деякі моделі мають також систему мікропровітрювання - вона дозволяє відкрити вікно зовсім небагато, рівно настільки, щоб в приміщення надходив свіже повітря з вулиці.

Copyright © . All Rights Reserved