Пластикові Вікна Клин

Установка нових підвіконь.

Установка нових підвіконь, або ж їх заміна - це найважливіший момент в роботі конструкції вікна в цілому. Підвіконня на вікнах є не тільки елементами естетики в інтер'єрі. Вони грають так само і захисну роль. Температурні перепади, всілякі механічні навантаження впливають і на підвіконня. Найбільше підвіконня страждає від вологи і прямого впливу сонячних променів. При заміні або установці нових підвіконь необхідно врахувати всі ці моменти, які і будуть визначати всі особливості установки підвіконь.
Підвіконня виготовляються з безлічі різних матеріалів. Це може бути і пластик, дерево, штучний камінь, мармур. Матеріали так само будуть впливати на способи установки підвіконня. Але при всьому цьому є певні дії, яких необхідно дотримуватися при установці нових підвіконь. Ми розглянемо зараз установку пластикових і, звичайно ж, дерев'яних підвіконь, як найпопулярніших і поширених. Пізніше ми поговоримо і про кам'яних, мармурових і інших видах підвіконь.
Загальні рекомендації по установці підвіконня

1. Огляньте новий підвіконня, від його краю на відстані приблизно в 60 міліметрів повинен бути обов'язково жолобок. Саме він буде відводити воду і накопичуватися конденсат.

2. Підвіконня встановлюється тільки всередині приміщення і кріпиться внизу вашого віконного отвору.

3. Після того, як встановлені нижні заглуши, настає фінальний етап в установці підвіконня.

4. З боків вікна прибирається нижня частина віконних укосів, щоб в ці пази встав ваше підвіконня. Очистіть від пилу отримані прорізи. Відновити укоси після установки підвіконня не складе труднощів. Але якщо ви хочете зробити нові укоси, то обов'язково ознайомтеся, як це робиться.

5. Далі в розмір вирізаємо підвіконня необхідної ширини, вставляємо в пази, які пророблені в схилах, і закріплюємо все знизу за допомогою клинів. Обов'язково використовуйте рівень, щоб поверхня підвіконня була рівною.
Технологія вирівнювання підвіконня по горизонталі

- Для того, щоб підвіконня ваш був рівним і стояв строго горизонтально, не варто виходити вам за межі стіни. Додатково підвіконня буде фіксуватися так само за допомогою гіпсу.

Copyright © . All Rights Reserved