Пластикові Вікна Калькулятор Онлайн

2. Задайте відкривання, розміри

Дуже часто прийняти рішення заважає відсутність інформації і невпевненість, що послуга по кишені. Щоб розвіяти сумніви, зробити сервіс доступним і зрозумілим, компанія «Віконний Kонтінент» розмістила на сайті простий і зручний інструмент - «Калькулятор вартості пластикових вікон».

Нескладна комп'ютерна програма дозволяє зробити попередній розрахунок вартості онлайн. При цьому не потрібно робити ніяких дзвінків, зв'язуватися з фахівцями, залишати будинок або офіс. Досить виконати кілька простих кроків.

Для початку потрібно зробити виміри отвору, куди планується встановити пластикові вікна , і внести отримані результати у відповідні графи на сайті. Як це зробити, наочно показано на картинці. При оформленні замовлення для отримання більш точних даних рекомендується запросити фахівця. Порахувати попередню вартість, щоб визначитися з масштабами майбутніх витрат, можна і без нього.

Наступне завдання - уявити, яким ви бачите майбутнє вікно: кількість стулок, як вони будуть відкриватися, наявність або відсутність кватирок і фрамуг. Відповіді також внести в графи калькулятора вартості вікон.

Далі доведеться визначитися з вибором профілю і склопакета. Компанія пропонує профілі чотирьох видів. Всі вікна ПВХ відмінно зберігають тепло і захищають від вуличного шуму, а відрізняються дизайном і додатковими можливостями (захист від злому, максимальне збереження тепла і світлопропускання).

Наступні кроки пов'язані з вибором естетичної складової - фурнітура, підвіконня, декорування. Щоб установка нових вікон обійшлася дешево, слід вибирати базову комплектацію, класичні кольори і матеріали. У цьому випадку ціна готового вікна буде мінімальною.

Copyright © . All Rights Reserved