Пластикові Вікна Форми

арочні вікна

арочні вікна

Арочні вікна представляють собою віконну конструкцію, верхня частина якої виконана у формі склепінчастою округлою дуги з заданим радіусом. До найбільш популярних видів арок відносяться: напівциркульні арки , як правило, застосовуються при будівництві православних храмів, мавританські за формою дуже нагадують підкову, стрілчасті арки можна зустріти в готичних соборах, а англійські уявляю собою половину еліпса. Головним обмеженням при виробництві пластикових арочних вікон є радіус гнуття профілю, який для глухих стулок не повинен бути менше 400 мм, а для відкриваються - 440 мм.

Ціна від 13 000 руб

Компанія «Пласток» готова запропонувати Вам будь-який вид арок, які не тільки найкращим чином впишуться в екстер'єр та інтер'єр Вашого будинку, але і будуть відповідати всім Вашим вимогам до шумо- і теплоізоляції.

Виробництво пластикових вікон нестандартної форми - ПластокКруглі вікна

Круглі вікна зможу оживити і змусити заграти новими фарбами будь-яке приміщення. Процес виготовлення таких вікон досить простий. Як і арочні, вони виготовляються за допомогою вигинання профілю. В результаті виходить два півкола, які за допомогою зварювання перетворюються в одне кругле вікно. Круглі вікна, на відміну від арочних, мають обмеження не тільки по радіусу гнучкі, але і по максимальному вазі стулки.

Круглі вікна розрізняються в основному за типом відкривання. Вони можуть бути глухими, з напівкруглими стулками (однієї або двуми), нижньопідвісних або среднеповеснимі. Кожен з цих типів накладає певні обмеження на розмір вікна і його вага.

Ціна від 5 000 руб

Найчастіше круглі вікна використовують не тільки в житлових приміщеннях, але і в підвалах, а також на горищах. Такі вікна є відмінним рішенням для приміщень, які знаходяться під самим дахом.

Copyright © . All Rights Reserved