Пластикові Вікна Фірми Виробники

Завод світлопрозорих конструкцій "Лабрадор" був утворений в Санкт-Петербурзі на початку 2001 року як підприємство, що займається виготовленням та встановленням металопластикових (ПВХ) і алюмінієвих вікон, дверей і конструкцій. Наша компанія використовує найсучасніше обладнання для виготовлення безшовних вікон СТОЛІТТЯ. На кутах тільки наших вікон немає грубих швів, які псують зовнішній вигляд всієї конструкції. На трьох автоматичних лініях ми виробляємо понад 10000 вікон в місяць. Ми займаємо ПЕРШЕ МІСЦЕ серед віконних заводів в Санкт-Петербурзі.

З самого заснування для заводу "Лабрадор" була поставлена задача забезпечити виготовлення тільки якісних металопластикових та алюмінієвих вікон і дверей. Важливим є ще й те, що ми пропонуємо наші вікна та двері за найбільш конкурентоспроможними цінами по галузі, що підтверджується регулярно проводяться маркетинговими дослідженнями цінової ситуації на віконному ринку.

"Лабрадор" є офіційним партнером компанії VEKA. Сьогодні на ринку Санкт-Петербурга величезна кількість дрібних фірм представляються клієнтам як віконні заводи, що виробляють вікна з профілю VEKA. Насправді переважна більшість з них ніякого відношення до виробництва вікон не має. Вони є всього-на-всього роздрібними продавцями (дилерами) віконних компаній.

Якщо фірма дійсно є великим віконним виробником, яке виготовляє вікна з профілю VEKA, то кожного клієнта вона зобов'язана надати унікальний сертифікат від компанії VEKA Rus.

Відеоролик про завод «Лабрадор»

А де купувати вікна - безпосередньо у компанії-виробника (з безкоштовним гарантійним обслуговуванням протягом 10 років) або у дрібного посередника (який може через рік зникнути або просто поміняти назву фірми) - це вирішувати Вам.

Наше виробництво пластикових вікон працює на сучасному високотехнологічному обладнанні. Наші фахівці демонтують вашідерев'яні вікна та встановлять конструкції з використанням тільки високоякісних імпортних матеріалів, а також професійних інструментів. У вікна встановлюються склопакети з енергозберігаючим покриттям.

Практично всі співробітники заводу мають досвід роботи в будівельній і віконної індустрії більше 5 років.

Фірма має "Федеральну Ліцензію на здійснення діяльності з будівництва будівель та споруд" і "Федеральну Ліцензію на виробництво будівельних ПВХ і алюмінієвих конструкцій".

Copyright © . All Rights Reserved