ПЛАСТИКОВІ ВІКНА І АКСЕСУАРИ

Пластикові окни і двери-

Вигідно купити пластикові вікна одно- і двостулкові або глухі ви зможете в інтернет-магазині будівельних і господарських товарів ОБІ. Ми пропонуємо якісні однокамерні системи з високими ізолюючими характеристиками і привабливим зовнішнім виглядом. Товщина стінок профілю - від 2 мм. Конструкції стійкі до підвищеної вологості і значних перепадів температур. Висока стабільність геометрії забезпечується за рахунок армуючих підсилювачів і додаткових ребер жорсткості.

Переваги пластикових вікон, представлених в каталозі:
• звуко- і теплоізоляція досягається за рахунок повітряних камер і системи ущільнювачів;
• якісна німецька фурнітура забезпечує надійність роботи стулок і їх щільне прилягання;
• вибір режиму експлуатації (зимовий, літній) допомагає створити максимально комфортний мікроклімат в кімнаті;
• системи не вимагають фарбування і складного догляду, для підтримки чистоти досить протерти профіль вологою губкою;
• широка розмірна лінійка дозволить підібрати готове вікно і не чекати, поки його виготовлять під замовлення.

Детальніше

Інтернет-магазин ОБІ пропонує великий вибір аксесуарів для пластикових вікон. У нашому онлайн-каталозі ви зможете вибрати і купити ручки в тон профілю, обмежувачі відкривання, віконні петлі і механізми.

Консультанти магазинів ОБІ в Москві та інших містах допоможуть розрахувати розмір профілю і купити пластикові вікна, оптимально відповідні до ваших прорізів. Замовлення можна оформити на нашому сайті. Ціна на товари в онлайн-каталозі не відрізняється від їх вартості в торговому залі. Якщо при оформленні ви вказали спосіб отримання «Замов і забери», ми підготуємо вікна до видачі і передамо на касу найближчого до вас гіпермаркету нашої мережі. Ви також можете замовити доставку систем до вашого будинку і їх установку. Послуга доступна в Москві, Санкт-Петербурзі (СПб), Волгограді, Брянську, Нижньому Новгороді, Єкатеринбурзі, Саратові, Омську, Краснодарі, Рязані, Тулі, Сургуті і Казані.

Згорнути

Copyright © . All Rights Reserved