Пластикові Двері і Вікна

Генеральним партнером фірми ПІК Профіль у виробництві світлопрозорих конструкцій з ПВХ є німецька фірма KBE (Kunststoffproduktion f? R Bau und Elektrotechnik). Профільні системи сертифіковані в восьми країнах світу, в тому числі і в Росії. Німецька марка КВЕ і концерн profine GmbH оголосили про програму КБЕ green line. Вони першими в світі перевели всі свої виробництва на нову безсвинцевої рецептуру, яка, до того ж, поліпшила і інші властивості віконного профілю: довговічність, стійкість до атмосферних впливів, теплоізоляцію.

ТОВ «ПІК-профіль» - володар «Сертифікату контролю якості КБЕ». Технологічні можливості ТОВ «ПІК-профіль» дозволяють виготовити вікна всіляких архітектурних форм і різних кольорів. За допомогою спеціальної фарби і плівки, що повторює фактуру і колір цінних порід дерева, їх зовнішній вигляд може бути радикально змінений. Вашої фантазії доступні більше 40 кольорів - від традиційних до самих яскравих і сміливих. ТОВ «ПІК-профіль» є володарем сертифікату контролю якості КВЕ.

У виробництві вікон і дверей з ПВХ ТОВ «ПІК профіль» віддає перевагу п'ятикамерним системам «КВЕ Експерт» і «КБЕ Експерт +» з монтажною глибиною 70 і 127 мм. Ця система спеціально розроблена експертами КБЕ і фахівцями Держбуду для російських кліматичних умов за європейськими стандартами якості. «КБЕ Експерт» - віконна 5-ти камерна система шириною 70 мм. Володіє підвищеною тепло- і звукоізоляцією, досконалої геометрією. Вікна з профілю «КБЕ Експерт» поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

  • підвищена теплоізоляція (на 18% вище 3-камерних профільних систем)
  • підвищена звукоізоляція вікна
  • менший розмір «у світлі»)
  • екологічний склад пластику (рецептура greenline)

Система «КБЕ Експерт +» розроблена на основі кращих західних технологій з урахуванням російських кліматичних особливостей. «КБЕ Експерт +» розширює основні переваги системи «КБЕ Експерт». Завдяки комбінації «КБЕ Експерт» з «широкою рамою» (монтажна глибина 127 мм), система отримує додаткові переваги:

  • вищий коефіцієнт опору теплопередачі;
  • зменшення тепловтрат через краю віконного прорізу в стіні.

Copyright © . All Rights Reserved