​Переваги покупки житла в новобудові

Важливим життєвим етапом є покупка власної квартири. Найчастіше вони купуються на ринку вторинного житла. У наш час стало набагато популярніше купити житло від забудовника в нових будинках.

Після укладення договору з компанією забудовника, деякі покупці відчувають невдоволення. Недобросовісні будівельники використовують низькоякісний матеріал, і майбутнім господарям доводиться виправляти виникаючі недоробки, а це вимагає витрати додаткових коштів.

Новостройки в Броварах: обзор жилых комплексов «Лесной квартал» и «Крона Парк» предлагают Вашему вниманию комфортабельное жилье по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сучасне час пропонує чимало компаній, що виконують свою роботу на низькому рівні. Перш ніж підписувати договір у забудовника - його потрібно вибрати серед безлічі інших. Відповідальність і серйозний підхід до пошуку забезпечать отримання всіх переваг і гарантій.

Про переваги квартир від забудовників

Чому покупка квартири від забудовника вважається вигідною і має масу переваг?

У житла забудовників немає юридичної історії.

У таких будинках свіжий ремонт і нові комунікації.

Вартість квартири у забудовника дешевше, ніж на вторинному ринку.

Розташування нових будинків в кращих місцях.

У забудовників прекрасне поєднання якості і ціни.

Нові квартири мають вільне планування, і можна зробити ремонт на свій смак.

Вибір у забудовника варіанти перепланування квартири і обговорення внутрішньої обробки.

Нові будинки будуються в екологічно чистих місцях з прекрасно розвиненою інфраструктурою.

Виявлені недоробки під час експлуатації квартири будуть зобов'язані усунути забудовники за договором.

Можливий кредит

Більшість будівельних компаній співпрацює з організаціями, що видають кредит. Забудовники мають можливість продати квартиру на цих же умовах. Вони беруть на себе відповідальність по виплаті кредиту, і житло знаходиться під заставою. Набувають квартиру зобов'язані зробити початковий внесок - 20%, це від загальної вартості квартири, що купується.

Головною перевагою житла в новому будинку є співпраця забудовників з солідними банками, які пропонують вигідні процентні ставки кредиту на покупку квартири або іпотеку. У багатьох людей це єдиний спосіб купити своє житло.

Copyright © . All Rights Reserved