​Паркетна дошка - практичне і сучасне покриття підлоги

На ринку будівельних матеріалів паркетних підлог величезна кількість. Вони розрізняються текстурою, способом укладання, розміром і відповідно вартістю.

Вы можете купить транспортерную ленту на сайте http://www.hrti.com.ua/transporternaya-lenta.html по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вибір паркетного статі

Необхідно грунтовно і серйозно підійти до питання вибору паркету, так як від цього залежить чи буде ваше підлогове покриття якісним і прослужить вам не один десяток років. Не соромтеся уточнити в магазині ECOWOOD з якого саме дерева виготовлена паркетна дошка і яким способом була виконана її сушка. Пам'ятайте, що найбільш якісним і довговічним вважається дубова підлога, далі йде буковий і кленовий. Найкращий метод сушки паркету - це сушка вакуумом, даний метод допомагає уникнути виникнення мікротріщин, дефектів на поверхні і так далі, чого не скажеш про паркет, висушеному природним шляхом. Паркетна дошка вакуумної обробки не має нерівностей, завдяки чому не виникне незручностей навіть при самостійної укладання такої.

Важливу роль при виборі паркету грає товщина елементів, так як паркет недостатньої товщини втратить свої властивості міцності досить швидко, а дошка з надмірною товщиною може бути важко укладається через відсутність еластичності. Оптимальною товщиною вважається діапазон від 15 до 17 міліметрів, саме така товщина забезпечить довговічність і легкість монтажу. При покупці зверніть свою увагу на необроблену паркетну дошку, так як після укладання в будь-якому випадку необхідно підлогу отциклевать повністю, що відповідно порушить лакове покриття, за яке ви вже заплатили. Покриття ж розчином лаку доведеться повторити, тому щоб уникнути переплати, покриті лаком екземпляри, не купуйте. Паркет зазвичай виготовлений з кількох шарів різного спрямування волокон, що додає термін служби підлозі. При покупці слід перевірити сертифікати відповідності вимогам на продукцію.

Copyright © . All Rights Reserved