Механізм пластикових вікон

Якісні пластикові вікна від перевіреного виробника, встановлені з дотриманням усіх тонкощів технології хорошими майстрами, можуть прослужити довгі роки, не приносячи жодних занепокоєнь господарям. Але раптом звідкись стало піддувати, зламалася ручка, рассохся ущільнювач або просто заклинило ручку. У таких ситуаціях потрібен ремонт пластикових вікон. Не варто панікувати і відразу шукати майстра, дуже багато поломки можна усунути самостійно буквально за кілька хвилин.

Регулювання пластикових вікон своїми руками

Якщо раптом перекосилась стулка вікна: просіла вниз або розташовується нерівно в горизонтальній площині, відрегулювати її положення не складе великих труднощів. Необхідно мати шестигранний ключ на «4».

Регулювання положення стулки «вгору - вниз»

Положення стулки у вертикальній площині регулюється нижньою петлею. Щоб підняти або опустити стулку, відкриваємо вікно, знімаємо декоративну накладку з нижньої петлі. Регулювання вгору - вниз нижньої петліПотім вставляємо шестигранний ключ в регулювальний паз, який знаходиться зверху. Повертаємо за годинниковою стрілкою - стулка піднімається, проти годинникової стрілки - стулка опускається.

Регулювання положення стулки «вправо - вліво»

Положення «вправо - вліво» нижньої частини стулки регулюється за допомогою нижньої петлі. Точно також знімаємо декоративну накладку, вставляємо ключ в регулювальний паз, який знаходиться знизу. Регулювання вправо - вліво нижній частині стулкиПовертаємо за годинниковою стрілкою - стулка рухається вліво, проти годинникової - стулка рухається вправо.

Положення «вправо - вліво» верхньої частини стулки регулюється елементом, який розташовується на самій стулці вгорі. Щоб мати доступ до нього, відкриваємо стулку навстіж, зверху, на найближчій до петель стороні бачимо гніздо, в якому знаходиться елемент. Використовуючи шестигранний ключ, повертаємо його - стулка зміщується вліво або вправо.

Регулювання вправо - вліво верхній частині стулки Регулювання на притиск механізмом на ножицях регулювання цапф Блокіратор на стулці пластикового вікна

Copyright © . All Rights Reserved