КУТОВІ КУХНІ

Кутові кухні на замовлення вважаються найбільш поширеними, що, втім, не дивно, так як саме таке виконання є найбільш практичним: при розташуванні всіх елементів кухні уздовж стін звільняється місце для повноцінної обідньої зони. Цей варіант ідеальний для приміщень маленького розміру.

Для тих, хто планує купити кутову кухню, представляємо кілька корисних порад щодо розстановки елементів гарнітура:

У більшості типових квартир труби розташовані на стику стін, проте мийку краще ставити не в самому кутку, а в тумбі, що прилягає до нього. Кутове простір недоступно, тому його краще використовувати для зберігання речей, якими ви рідко користуєтеся.

Купуючи кутову кухню на замовлення, ви можете доповнити шафки обертовими полицями: ці елементи забезпечать простий доступ до предметів, що зберігаються на них.

Качественную угловую кухню Вы можете приобрести на сайте mebel-ka.org/portfolio/kuhni/uglovyie/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Щоб не повинен примикати до стіни край кухні виглядав більш виграшно, його можна закруглити або зробити скошеним. Фото такого варіанту виконання широко представлені у багатьох виробників. Але варто враховувати, що ціна такого комплекту буде трохи вище. Якщо ви хочете придбати кутову кухню недорого, замість округленій фасаду можна використовувати шафу з відкритими полицями: цей варіант трохи дешевше, але при цьому також виглядає дуже красиво.

Copyright © . All Rights Reserved