Круглі Пластикові Вікна

Круглі пластикові вікна - ПластокСучасні технології виготовлення пластикових вікон дозволяють створювати вікна будь-яких геометричних форм: прямокутні, квадратні, арочні, круглі, трикутні, трапецієподібні, фарбувати їх в різні кольори, надавати оригінальні ефекти стеклопакетам. Нестандартне вікно круглої форми буде відмінним доповненням архітектурного рішення Вашого будинку.

Компанія "Пласток" готова запропонувати Вам реалізацію найсміливіших і незвичайних проектів круглих пластикових вікон. Пластикові вікна арочні - ПластокЩоб розрахувати їх вартість Вам достатньо звернутися в найближчий офіс продажів або зателефонувати. Перед замовленням нестандартних віконних конструкцій ми настійно рекомендуємо Вам скористатися безкоштовною послугою виклику замірника, щоб при установці вікон не виникло ніяких складнощів.

Види круглих вікон

Круглі пластикові вікна, як і традиційні прямокутні, мають прекрасні звукоізоляційні й теплоізоляційні властивості, не уступаючи їм і в терміні служби. Найчастіше круглі пвх вікна роблять «глухими», тобто не відкриваються. В якості декоративного оформлення такі вікна можуть бути доповнені фальш-планками, або оформлені у вигляді вітража.

Кругле вікно з напівкруглої стулкою

Якщо у Вас кругле вікно великого діаметра, то ми рекомендуємо використовувати круглі пластикові вікна , стулки якого кріпляться на горизонтальний або вертикальний профіль. Можлива установка як однієї стулки, так і двох. Такий варіант круглого вікна вважається найзручнішим, простим і доступним, оскільки з його допомогою не тільки забезпечується хороше освітлення кімнати, але також є можливість провітрювання приміщення.

Copyright © . All Rights Reserved