Кращі Пластикові Вікна

вибираємо фурнітуру

ЯКІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА КРАЩЕ ЗРОБИТИ?
На перший погляд, конструкція пластикових вікон дуже проста - скло, рама, ручки. Однак вікна різних виробників відрізняються один від одного як за якістю, так і за ціною. Вибираючи вікна відомої марки, покупець платить не за гучне ім'я, а за надійність і довговічність. Розглянемо докладніше всі елементи, з яких складаються вікна, і з'ясуємо, які пластикові вікна краще.

Вибираємо кращі пластикові вікна: рекомендації експертів
Які пластикові вікна краще ставити в квартиру або будинок? Хороші пластикові вікна не просто закривають віконний проріз - вони виконують безліч функцій.

Головна з них в наших широтах, звичайно, теплозбереження. Власники неякісних вікон добре знають, якою проблемою вони можуть стати взимку. Холод і протяги - неминучість для тих, хто вирішив заощадити і поставити найдешевшу модель кустарного виробництва. Але кращі пластикові вікна забезпечують ідеальну теплоізоляцію - наприклад, коли на вулиці -5 o С, температура близько внутрішнього скла ніколи не опускається нижче +20 o С. Влітку вікна можуть захищати квартиру від спеки і занадто яскравого сонця - для кімнат, що виходять на південь, можна вибрати вікна з тонованими склопакетами і захистом від інфрачервоного випромінювання.

Важлива функція пластикових вікон - звукоізоляція, особливо це актуально для тих, хто живе неподалік від жвавої дороги. Шумоізоляція залежить від товщини стекол і відстані між ними.

Вікна також оберігають будинок від незаконного проникнення. Відомі виробники постійно вдосконалюють взломоустойчивость вікон, і багато моделей зовсім непросто відкрити зовні.

І, звичайно, не варто забувати про такі дрібниці, як захист від комах за допомогою москітної сітки і від світла за допомогою жалюзі.

Copyright © . All Rights Reserved