«Караул! Грабують! »- голосніше за всіх кричить грабіжник і злодій

Так починається відеозвернення до одіозного директору компанії ОМОКС забудовника ЖК Чайка, пише Рупор.

У відеозверненні Артема Шамрая, юридичного представника власників ЖК Чайка Андрія Шишова і Павла Климця йдеться, що саме за таким принципом Олексій Кулагін, фігурант ряду кримінальних проваджень, організував свою останню прес-конференцію. Кулагін, вкравши у власників і інвесторів ЖК Чайка корпоративні права та майно почав кричати, що його грабують.

У відеозверненні Артем Шамрай пропонує Олексію Кулагіну публічно відповісти на кілька запитань, що, на думку юриста найвищої кваліфікації, допоможе громадськості побачити нечистого на руку підприємця і шахрая, який переховується за маскою доброчесності.

Першим було поставлено питання про причини, через які Кулагін приховує своє донецьке і луганське минуле і реальну причину, по якій Кулагін з першою дружиною і трьома дітьми втекли з Луганська на початку нульових.

Наступними були питання про громадянську позицію зятя Кулагіна, офіцера збройних сил Російської федерації і про нерухомість сім'ї Кулагин в Криму і в "ЛНР".

Псевдо строитель Алексей Кулагин осуществил рейдерский захват ЖК Чайка, узнайте подробную информацию прямо сейчас.

Професійний питання про стрімке кар'єрне і фінансове зростання з нульового рівня до декількох сотень мільйонів напевно зажадає не тільки відповідь Кулагіна, а й документальні підтвердження. Кулагіну належить згадати, коли засновники і акціонери ЖК Чайка Шишов і Климець запросили його на посаду виконроба компанії УкрГаз.

Після запитання про нульових активах компанії ОМОКС в 2005 році вийшов питання про те, чому засновники та інвестори ЖК Чайка Шишов і Климець подарували Кулагіну частку в проекті.

Напевно, посмішку викличе наступне питання про ініціатора створення скульптурної групи в ЖК Чайка, в якій Кулагін і його діюча дружина Оксана зображені разом із засновниками і власниками ЖК «Чайка» Шишовим і Климцем.

Були задані гострі питання про участь Кулагіна в радикальної організації Націократія, яка тероризує ряд об'єктів не тільки в ЖК Чайка, але в інших районах міста, про фінансування вуличних «акцій протесту», про партнерство Кулагіна з лідером Антирейдерського союзу Андрієм Семидідько.

Окремим рядком прозвучало запитання про квартирах в ЖК Чайка, які Кулагін прямо або побічно передав Андрію Семидідько.

Відеозвернення завершується питанням про актуальний статус кримінальних проваджень, відкритих щодо Кулагіна СБУ і ГПУ, і виробництва, відкритого Назка.

Заклик до чесних і точним відповідей є фінальною крапкою відеозвернення. Головне, на думку громадськості і активістів, не допустити фінансових махінацій з боку офісу Олексія Кулагіна, які можуть призвести до драматичних наслідків, як свого часу відбулося з постраждалими від нечистоплотних шахраїв "Еліта Центр".

Copyright © . All Rights Reserved