Готові Пластикові Вікна для Дачі

купити готові пластикові

Вікна для дачі виготовлені з перевірених, надійних матеріалів: пластика на основі солі та нафтопродуктів, такого ж ПВХ, як використовують в медицині, армуючої металевої труби П-образної в рамі і стулці, із застосуванням фурнітури Axor і склопакета з двох стекол 4 мм. Поєднання ПВХ і металу в конструкції вікна і породило назву металопластикові.

Габарити вказані по рамі. Підстановлювальний профіль 30 мм йде плюсом по висоті. Зверніть увагу на цей факт, коли будете порівнювати вартість наших вікон на дачу з іншими магазинами і фірмами. Ручка віконна, накладки на петлі і дренажні отвори входять в комплект.

За замовчуванням на вигляді з приміщення петлі розташовані праворуч, а ручка зліва. Змінити конфігурацію можна за погодженням.

Ми спеціально розробили для своїх клієнтів багато моделей готових пластикових вікон з таким розрахунком, щоб кожен покупець знайшов підходяще йому співвідношення. Ви з однаковою легкістю і зручністю впораєтеся з установкою в будинку з бруса, колоди або в каркасному будові з будь-яким матеріалом стін, де отвори легко поправляються під необхідні габарити.

Термін поставки

Дачні вікна, в залежності від сезону року, діляться на дві категорії: готові і виготовляються на замовлення. Ціна на вікна для дачі, яких немає на складі, залишиться рівно тією ж, що оголошена на сайті при збереженні зазначених параметрів.

Забирайте свої замовлення зі складу відповідно до режиму роботи магазину. УВАГА! Самовивезення передбачає і самостійну навантаження.

З весни і до середини осені ми підтримуємо 16 видів готових вікон на складі. Якщо будь-якого з необхідних розмірів немає в дану хвилину, час виготовлення складає від 5 днів в залежності від завантаженості виробництва і необхідного вам кількості.

Додаткова комплектація

Для повноцінної установки, щоб все потрібне було під рукою, рекомендуємо купити з ПВХ вікном на дачу водовідлив з вуличною боку, підвіконня і москітну сітку.

Де купити вікна пластикові в СПб?

Купити готові пластикові вікна для дачі в роздріб недорого по низькій ціні можна в магазинах Теплий Будинок у метро Піонерська в Приморському районі і у метро Зоряна в Московському районі Санкт-Петербурга.

Якщо ви не знайшли потрібного розміру або конфігурації, ми приймаємо замовлення на виготовлення по персональним параметрам з терміном виконання від 5 днів.

Купити готові ПВХ пластикові вікна "склопакети" для дачі в Санкт-Петербурзі можна без установки, зробити монтаж своїми руками і принести частинку міського комфорту в заміське життя.

Copyright © . All Rights Reserved