Фактори вибору ортопедичних матраців

Найважливішою умовою нормального самопочуття є, безперечно, якісний сон. Проблема повноцінного сну далеко виходить за межі медицини і фізіології. Багаторічна діяльність ортопедів-фізіологів, дизайнерів-інженерів, сомнологи, біомеханіки і представників компаній, що випускають меблеву продукцію, призвела до появи такого виробу, як ортопедичний масаж. Він корисний для здоров'я і разюче зручний для сну.

Немає іншої такої досконалої поверхні, яка забезпечить вам настільки комфортний відпочинок в горизонтальному положенні, як хороший недорогий ортопедичний матрац.

Існують деякі критерії, які необхідно враховувати при виборі ортопедичних матраців. З ними необхідно детально розібратися, щоб уникнути проблем при виборі відповідної моделі з існуючого асортименту товарів, представленого на ринку.

Чем ЖК «Лесной квартал» и ЖК «Крона Парк» в Броварах привлекают инвесторов по сравнению с новостройками Киева? Ответ прост. Именно эти жилые комплексы разработаны по новейшим европейским технологиям.

Одним з факторів вибору є ступінь жорсткості, яка може бути легкою, високим та середнім. Кожен покупець вибирає з урахуванням його переваг. М'які матраци грунтуються на латексі, а жорсткі мають кокосовий наповнювач.

Внутрішній пружинний каркас має різні особливості будови. Цей елемент заслуговує на особливу увагу при виборі матраца. Завдяки блокам незалежних пружин матрац повністю підлаштовується під форму тіла людини. Зв'язані однією основою пружини створюють пружну конструкцію, яка добре підходить людям з великою вагою або проблемами в опорно-рухової системи.

Найважливішим показником хорошої підкладки матраца вважається жорсткість матеріалів і їх гіпоалергенність. В якості наповнювача виступає нейлон, латексний полімер, кокосовий фібрати і навіть натуральна шерсть. Жорсткість виробу залежить в основному від товщини шару. Справжнім проривом в сфері ортопедії став винахід матеріалів, здатних запам'ятовувати контури людського тіла. Анатомічні матраци володіють унікальною пружною поверхнею, якої властиво відповідність рельєфу людського тіла.

З урахуванням перерахованих параметрів ви зможете підібрати оптимальний ортопедичний матрац. При цьому ви купите не просто спальний атрибут, а зробите внесок у підтримання власного здоров'я і гарного самопочуття.

Copyright © . All Rights Reserved