Фіранки на Пластикові Вікна

Компанія «ДанілаMASTER» виготовляє і продає всі види рулонних жалюзі. Рулонні штори з кріпленням на стіну або стелю, рулонні жалюзі касетні і міні касетні, рулонні жалюзі з фотодруком, рулонні штори «Зебра» / Комбо / День-ніч, рулонні жалюзі «Дует». замовлення.

Тканина для рулонних жалюзі (штор)відрізняється за ступенем світлозахист.
1) Так, наприклад, плетена тканина з соломки і джуту не здатні захистити вас від яскравого світла, вони лише злегка затінюють вікно, розсіюючи сонячне світло. Ступінь світлозахист 20-40%.

2) Інший вид тканин для рулонних штор це тканини з світлозахист від 40-60%. Від недорогих однотонних тканин до ексклюзивних. Також можна нанести фотодрук що посилить затемнення ще на 10%.

3) Існують тканини повністю не пропускають світло, це тканини Блек АУТ. Такі тканини на 100% перекривають сонячні промені, так як виконані з двох шарів. Перший шар тканину, другий-сонцезахисний.

4) Також існують тканини для рулонних штор «ЗЕБРА», використовуючи цю тканину, ви можете регулювати жалюзі і затінювати їх з тим ступенем світлозахист з якою вам необхідно. Від 20% до 60-70%.

Рулонні жалюзі на пластикові вікна Касетні (УНІ-1 і УНІ-2)

Пластиковими вікнами в наш час нікого не здивуєш, зараз це доступна альтернатива старим дерев'яним вікнам. Багато змінивши старе вікно на нове, замислюються і про зміну штор. Рулонні штори на пластикові вікна призначені для установки саме на пластикові вікна. Вони монтуються на раму і прикривають тільки скло залишаючи підвіконня вільним. Ви можете встановити жалюзі на пластикові вікна як окремий елемент декору, так і поєднувати їх зі звичними шторами. Перші в свою чергу збережуть Ваші улюблені фіранки від вигорання, а разом з ними дорогу м'які меблі і нові шпалери. Гідно зможуть оцінити рулонні штори власники квартир нижніх поверхів. Адже їм всім відомо почуття коли в пізній час доби включивши світло на кухні або в кімнаті відчуваєш себе як на вітрині.

Касетні рулонні штори на пластикові вікна закритого типу це ідеальний варіант для оформлення ваших вікон. Тканина намотується на трубу діаметром всього 17 мм, зверху рулончик з тканиною прикритий коробом, а бічні напрямні не допускають провисання тканини. Управляються касетні жалюзі ланцюжком за допомогою якої штори опускаються і піднімаються на потрібну вам висоту. Ознайомитися докладніше з касетними жалюзі системи УНІ-1, УНІ-2

Рулонні жалюзі на пластикові вікна Міні касетні

Жалюзі рулонні на пластикові вікна відкритого типу це просте та вигідне рішення. Недорогі і витончені вони ідеально підійдуть тим, хто бажає заощадити, але при цьому хоче сучасно оформити свої вікна. Такі жалюзі є більш економічним варіантом рулонних штор. Економія відбувається за рахунок того, що не використовується короб і напрямні. Незважаючи на відсутність напрямних вони також чудово працює на поворотно-відкидний стулки вікна. По всій довжині натягнута тонка волосінь по якій і буде ходити полотно штор.

Завдяки великому вибору тканини буде легко підібрати підходящу до вашого інтер'єру. Матеріал з якого роблять рулонні жалюзі проходить спеціальну обробку пиловідштовхуючими і антибактеріальними складами. Такі тканини більш стійкі до вигорання ніж тканини з яких зроблені звичайні штори. Ознайомитися докладніше з міні касетними жалюзі

Рулонні штори на вікна Стандарт

Рулонні жалюзі системи «Стандарт» підходять для всіх типів вікон, так як вони кріпляться не на раму, а на стіну або стелю. Рулонні штори складаються з алюмінієвої труби, полотна тканини що намотується на цю трубу і механізму управління з ланцюжком, за допомогою якої опускається і піднімається полотно рулонних штор.
Рулонні жалюзі добре виглядають в поєднанні з тюлем або органзой, а також з будь-якими шторами. Їх також можна використовувати як окремий елемент декору вікна. Завдяки великому вибору тканини Вам буде легко підібрати саме ту, яка ідеально впишеться в Ваш інтер'єр. Ознайомитися докладніше з рулонними шторами "Стандарт"

ЖАЛЮЗІ РУЛОННІ Зебра або День-ніч

Жалюзі "Зебра" отримали назву за свій зовнішній вигляд, чергування прозорих і непрозорих смужок тканини, дійсно нагадують зебру. А ось "День-ніч" такі жалюзі називають через можливість швидко поміняти режим. Одним рухом ви переводите жалюзі Комбо з режиму "День" в режим "Ніч". Жалюзі КОМБО (Combo) це один з найсучасніших видів оформлення вікна, вони безсумнівно зручні, красиві і практичні. За ними леко доглядати, час від часу ви можете просто пилососити тканину, а в разі сильного забруднення, пляма можна оттерьть губкою, тканина не боїться вологи і миючих засобів.
Рулонні жалюзі Зебра / День-ніч можна розділити на кілька типів:
1) Касетні жалюзі Зебра закритого типу (С кріпленням на пластикові вікна);
2) Мінікассетние жалюзі Зебра відкритого типу (С кріпленням на пластикові вікна);
3) Рулонні жалюзі Зебра (С кріпленням на стіну або стелю);
Ознайомитися докладніше з рулонними шторами "ЗЕБРА"

Copyright © . All Rights Reserved