Чому Пітніють Пластикові Вікна

У разі виникнення

Досить часто люди стикаються з проблемою запотівання пластикових вікон. Начебто Вам тільки встановили нові вікна та все повинно бути нормально, але раптом Ви виявляєте вологу на вікнах, часто цей ефект називають - «вікна плачуть». В чому причина? У даній випадку ми розберемося в зв'язку, з чим викликане прояв даного ефекту, і що потрібно зробити, щоб уникнути цього.

Основний прояв ефекту запотівання вікон - це утворення конденсату на склопакеті. Зазвичай це проявляється в холодну пору року, в зимовий період цей ефект може виникати в будь-який час, а восени і навесні зазвичай вранці. Ефект «плачуть вікон» може спостерігатися не у всіх кімнатах, а там де вологість підвищена, наприклад, на кухні під час приготування їжі.

Отже, розглянемо, як виглядає цей ефект. Зазвичай вікно починає пітніти з низу в верх, утворюються невеликі краплі, з'єднуючись в більші, а потім волога починає стікати на підвіконня. І тут виникає паніка, що з цим робити? Багато хто відразу починає дзвонити в віконну фірму і скаржитися на неякісні вікна, але не варто поспішати, тому що швидше за все їх провини тут немає.

Copyright © . All Rights Reserved