Чим Закласти Щілини в пластикових Вікнах

Незважаючи на те, що нові металопластикові конструкції відрізняються кращими експлуатаційними характеристиками, питання про те, як утеплити пластикові вікна, все одно актуальний. Багатьом здається, що з установкою пластикових вікон вирішуються всі проблеми шумо- і теплоізоляції, але це не так.

Раніше, коли використовувалися дерев'яні рами, для утеплення таких вікон використовувалися смуги поролону і наклеювання паперу на стики. Для утеплення пластикових вікон використовують гумові утеплювачі і герметики. Але все ж через деякий час експлуатації виникає необхідність утеплювати і такі конструкції. Але зробити це звичними методами не вийде, тому треба шукати інші методи.

як утеплити пластикові вікна самостійноПричин для втрати пластиковими вікнами герметичності існує дві. Перша - це висихання ущільнюючих гумових профілів в місці примикання стулки до рами. Якби за ущільнювачами пластикових вікон доглядали належним чином, то вони б служили довгий час. Але оскільки цього ніхто не робить, то з часом ці елементи втрачають еластичність, стоншуються і стираються.

У зв'язку з цим у вікні між стулками з'являються мікрощілини, які поступово будуть збільшуватися. Якщо причина в цьому, то досить замінити гумовий ущільнювач на новий, і вікно знову буде герметичним. Деякі намагаються вирішити цю проблему шляхом змазування висохлих гумок силіконовою змазкою, але це нічого не дасть. Краще звернутися до виробника або сервісному представнику даних вікон і придбати у нього новий ущільнювальний елемент необхідного профілю. Поміняти її можна і своїми руками - з паза треба витягнути старий ущільнювач і закріпити на це місце новий гумовий профіль.

Copyright © . All Rights Reserved