Алюмінієві Жалюзі на пластикові Вікна

Меню

рішення

Популярні

інші

ціни

Каталог

інформація

Більш ніж сподобалося. Велика подяка монтажника Єгору! Якби все так ставилися до роботи - ми б уже давно жили в Швейцарії! Колектив магазину Массандра

Компанія Levin-Group пропонує купити горизонтальні сонцезахисні жалюзі за вигідними цінами. Їх можна встановити на всі типи вікон. Найбільшою популярністю користуються касетні алюмінієві горизонтальні системи на вікна Isolite і Isotra. Головною їхньою гідністю є можливість монтажу впритул до склопакету. Пропонуємо подивитися наших робіт.

При виборі компанії будьте уважні. Відповідно до проведених нами маркетингових досліджень, понад 70% фірм продають під виглядом чеських виробів дешеві китайські аналоги за цінами справжніх. Пропонуємо вам ознайомитися з основними оригіналів від підробок.

discountФотографії горизонтальних жалюзі

Це фото наших робіт. Приносимо вибачення за якість.

Зробіть заявку на розрахунок вироби

Види горизонтальних жалюзі

Касетні жалюзі Isolite (Isotra)

Алюмінієві жалюзі «Холіс»

754 руб.
за кв. м.

Класичні горизонтальні жалюзі HOLIS прекрасно захищають від сонця. При виборі слід звернути увагу на товщину стрічки. Іноді пропоновані вироби можна купити за копійки в гіпермаркетах. Такі жалюзі, звичайно, коштують дешевше, але незручні у використанні. Тому їх частіше купують для офісів або приміщень, де не можна поставити сучасні касетні жалюзі.

Горизонтальні жалюзі на пластикові вікна Холіс дерев'яні жалюзі бамбукові жалюзі

Copyright © . All Rights Reserved