Як вибрати найкращий офісний стілець

Поради, як вибрати найкращий офісний стілець

Пошук кращих офісних стільців, які відповідають бюджету вашого бізнесу, - це інвестиції в здоров'я і продуктивність ваших співробітників. Ми поговорили з лікарями, університетами, державними установами та фахівцями з ергономічних меблів, щоб дізнатися, що робить ідеальний ергономічний офісний стілець. Хочете побачити наші кращі вибори? Натисніть тут, щоб прочитати керівництво нашого покупця. Вы можете выбрать и купить стулья высокого качества, надежные и стильные по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Ось десять порад щодо вибору офісного крісла від професіоналів:

1. Хороші офісні стільці мають повну спину

«Офісні стільці необхідні для підвищення продуктивності і скорочення втрачених годин через травми», - сказав доктор. «Офісні стільці повинні бути зручними і мати повну спинку. Вони повинні забезпечувати безліч регульованих положень, включаючи підтримку попереку, висоту і налаштування нахилу ».

2. У кращих офісних стільців є місця водоспаду

Піттсбурзького університету каже, що кращі офісні стільці будуть «мати сковороду сидіння з водоспадом спереду (один, який згинається вниз), що запобігає сідло від лову вас позаду колін. Піддон сидіння також повинен мати контури, щоб забезпечити рівномірний розподіл ваги, і на ньому має бути зручно сидіти. Кромка сидіння повинна бути м'якою і окресленої, щоб вона не викликала здавлювання стегон і сідниць. Задня частина сидіння повинна забезпечувати зручну підтримку ».

3. Ваші суглоби повинні бути зручними під кутом 90 градусів

За словами доктора, «загальні ознаки того, що офісний стілець вам не підходить, - це якщо кут ваших стегон, колін і кісточок не дуже зручний при 90 градусах. Якщо ваші стегна не під кутом 90 градусів, то стілець занадто високий або занадто короткий для вас. Те ж саме стосується колін і кісточок. Всі ваші суглоби в ідеалі повинні залишатися під кутом 90 градусів ».

4. Дихаюча оббивка краще

Оббивка офісного стільця повинна бути зручною на дотик, якщо ви збираєтеся сидіти на ній весь день. Ви не хочете, щоб він був абразивним, що зудить або чимось, що може викликати перегрів вашого тіла. Навіть Програма комп'ютерного / електронного розміщення (CAP), яка консультує міністерство оборони і федеральний уряд, рекомендує «дихаючу оббивку середньої текстури».

5. Ваш офісний стілець повинен бути регульованим

«Ключем до хорошого офісного крісла є те, що він повинен бути регульованим у всіх напрямках», - говорить доктор. «Сидіння повинно регулюватися вгору і вниз, а також нахилятися з боку в бік. Це необхідно для досягнення правильної постави, коли ви сидите весь день ».

Copyright © . All Rights Reserved