Як обрати шини для авто

Нове авто, придбане недавно, це не тільки радість володіння, а й нові приємні клопоти. Одна з них - це "перевзування" машини згідно порами року. Свого старого "залізного друга" ви знали досконально, тому могли з легкістю вибрати для нього гуму. Портал пропонує для вас підбір гуми по авто швидко, якісно, з численними пропозиціями варіантів!

Легкість виконання, або якісний підбір шин по марці авто

Завдання інтернет-магазину - не тільки запропонувати вам шини, диски та інші дрібниці від виробників зі світовим ім'ям. Але і зробити вибір простим і комфортним. Для цього потрібно все кілька десятків хвилин вашого вільного часу і пильну увагу.

Отже, підбір шин по автомобілю відбувається наступним чином:

ви вибираєте марку вашого нового авто;

вказуєте модель і рік випуску. Якщо рік не пам'ятаєте - подивіться інформацію в техпаспорті на авто;

позначте обсяг двигуна.

Це - основні критерії, за якими буде проведений пошук гуми для вашого автомобіля. Варто зауважити, що на порталі ви можете підібрати не тільки шини, але і диски в базовій комплектації. Якщо ваше авто індивідуально - порадьтеся з менеджерами он-лайн магазину. Вони вам допоможуть підібрати кращі шини з багатого асортименту!

Грамотний підбір гуми по марці за допомогою стандартної форми на rezina.ua - це комфорт і безпеку вашого шляху, легке подолання сотень кілометрів і задоволення від їзди!

Важливе в підбір шин по марці автомобіля: сезонність

Зробивши підбір гуми по марці авто, ви побачите численні варіанти. Вам будуть представлені моделі гуми таких ТМ, як Dunlop і Белшина, Roadstone-Nexen і Michelin, Toyo і Сава, інших. При цьому ви зможете вибрати гуму літню, зимову, всесезонну для легкового авто, вантажівки, автобуса, позашляховика або малолітражки. Враховано кожен нюанс!

Не забувайте, що кожна модель - це особливий склад суміші гуми, індекс навантаження і швидкості, висота і діаметр, тип протектора. Роблячи вибір, зверніть увагу на покриття дороги, по якому ви їздите найчастіше. Для асфальтового покриття вибирайте одні шини, для їзди по бездоріжжю - інші, звертаючи увагу на малюнок і спрямованість протектора. Також не забувайте про можливість консультації з досвідченими менеджерами, які допоможуть з вибором гуми в разі ваших сумнівів!

Портал пропонує гуму на авто класу економ, стандарт, преміум. Виберіть ту, яку вважаєте найбільш придатною!

Copyright © . All Rights Reserved