Переваги та недоліки новобудов

переваги новобудов

1. Можливість реалізувати свої ідеї

Один з головних плюсів придбання квартири в новобудові - це свобода вибору і дій. Власник квартири вільний розпланувати квартиру на свій розсуд і вибрати саме такий дизайн, який йому завжди хотілося.

2. Інноваційні технології

Квартири вторинного ринку, на жаль, не відрізняються сучасними технологіями і експлуатаційними нормами. Зате житло в новобудовах оснащено всіма необхідними зручностями. Водопровід і електромережу обов'язково будуть в порядку.

Уникальность ЖК «Лисовый квартал» и «Крона Парк» в Броварах заключается в развитой инфраструктуре и специальной системе строительства. Приобрести жилье здесь Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

РЕКЛАМА

Варто також відзначити, що:

новобудови утеплюються за сучасними стандартами;

є додаткова система автономного топлення;

встановлюються тільки новітні та ефективні комунікації;

забезпечення працездатності ліфтів.

3. Безпека

Новобудови славляться своїми системами протипожежної безпеки, а також відеоспостереженням, сигналізаціями і охороною приватної власності. Це дуже важливо для комфортного життя, докладніше на сайті, присвяченому новобудов СПБ, АРІС.

4. Чистота угоди

Немає нічого хорошого в тому, що квартира має сумнівне минуле через попередніх власників. Якщо купувати житло в новобудові, то про цю проблему можна навіть не замислюватися.

недоліки новобудов

1. Дорогий ремонт

Квартира в новобудові - це завжди голі стіни. Щоб привести квартиру в житловий стан, будуть потрібні великі кошти на якісний ремонт.

До того ж, шум і бруд від сусідського ремонту також можуть отруювати життя якийсь час.

У новобудовах часто не налагоджені опалення, подача води, вентиляція, ліфти, сигналізація, і так далі. Перший час доведеться миритися з деякими незручностями.

2. Можливість нарватися на шахраїв

На жаль, фінансові афери - це не рідкість в нинішній час. Деякі компанії навмисно стають шахраями і обманюють своїх клієнтів.

Саме тому рекомендується звертатися до послуг тих фірм, в яких можна бути впевненим.

3. Зрив термінів здачі

Квартиру в новобудові доводиться чекати і часто забудовники порушують домовленості, не встигаючи здати будинок вчасно.

4. Незручне розташування

Найчастіше новобудови зводять далеко від центру міста, що пов'язано з багатьма незручностями.

Copyright © . All Rights Reserved