​Оздоблення стін: шпалери або фарби?

Сучасний ринок пропонує величезний асортимент різних оздоблювальних матеріалів для стін і стель, серед яких легко розгубитися. Тому перш, ніж зробити вибір, необхідно ретельно зважити всі плюси і мінуси.
Высокооплачиваемая работа в хайфе для украинцев, не упустите выгодного предложения на удобных для Вас условиях.

Оздоблення або фарбування стін фарбами

Фарбування - це, мабуть, найбільш поширений спосіб обробки стін, так як фарбувати досить легко, а колір стін можна вибрати з широкого спектра. Вибір кольору можна вважати найскладнішим етапом в цьому способі обробки, так як тільки у білого кольору можна нарахувати майже 50 різних відтінків: перловий, квітка вершків, колір яєчної шкаралупи, колір крейди ... і т.д.

декоративне фарбування стін

Перед фарбуванням необхідно визначитися не лише з майбутнім кольором. Як для інтер'єру, так і для екстер'єру призначені фарби можуть бути декількох видів: блискучі, матові та їх поєднання. Блискучі фарби добре відбивають світло, роблячи кольори більш чіткими і яскравими, в той час, як матові фарби нейтральні, немає відчуття перевантаженості кольором.

Перед тим, як фарбувати стіни, необхідно уявити, як буде виглядати перефарбована кімната, які кольори допоможуть це реалізувати і, звичайно, потрібно вирішити, чи є фарбування найкращим і найбільш практичним способом декорування стін у Вашому випадку, так як знадобляться різні засоби: валики, пензлика, ванночки, драбина (якщо стелі високі), а також різні губки, скребки, наждачний папір - для підготовки стін до фарбування. Правда, все це можна придбати за цілком доступною ціною, а ось ціни на самі фарби можуть варіюватися, залежно від їх якості. З іншого боку ціна швидко окупається, адже фарбувати стіни легко, фарби тримаються довго і таку стіну легко мити. Найголовніше мабуть в даному виді обробки стін це підготовка поверхні стін до фарбування, поверхня повинна бути абсолютно рівно, якщо звичайно противоположенное не передбачено дизайном інтер'єру.

Оздоблення стін шпалерами

Обклеювання стін шпалерами в колишні часи при обробці квартири було процесом дуже довгим і брудним, так як шпалери були паперовими і тонкими. Найскладніше було правильно нанести на них клей - не дуже товсто, щоб не з'явилося зморшок, і не дуже тонко, так як в цьому випадку шпалери просто не приклеїться до стіни.

стіни обклеєні шпалерами

Але в наші дні ситуація докорінно змінилася: шпалери стали виробляти з різних матеріалів, не тільки з паперу: вінілу, текстилю, лінкрусту і т.д.

Сучасні паперові шпалери набагато міцніше, і їх легше мити, так як вони покритті шаром пластика. Так само, як і фарб, вибір шпалер нескінченно широкий, а ціна залежить від виробника і якості.

Пофарбувати стіни може і одна людина, тоді, як обклеювання шпалер вимагає допомоги ще одну людину. А ось підготовка стін до обклеювання мало чим відрізняється від підготовки стін до фарбування: усуваються старі шпалери або фарби, заповнюються тріщини, поверхня шліфується, але все ж, стіна може бути не ідеальною як в разі фарбування стін фарбами, тому, що товсті або структурні шпалери можуть легко перекрити собою дрібні недоліки поверхні стін. І звісно ж не забувайте що є кімнати і приміщення що не перенесуть покриття з фарби або шпалер.

Copyright © . All Rights Reserved