​Цегла шамотна вогнетривка

Цегла шамотна вогнетривка купити сьогодні не складає труднощів. Вогнетривка шамотна цегла ціна набагато вище від будівельного, тому до вибору треба підходити відповідально. Сьогодні ми розглянемо даний матеріал, ви дізнаєтеся його марки, види і застосування. Будівництво вимагає якісних матеріалів. Вибір ви робите самостійно і все треба робити правильно. Вы можете заказать и купить огнеупорный кирпич по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Знайомтеся: шамотна цегла

Цегла вогнетривка шамотна ша є різновидом цегли, який має в складі глину, вогнетривкої властивості. У народі вона називається «шамот», звідси і назва. Такий глини міститься до 70%.

Цеглини, зроблені з однорідної маси, яка містить в своєму складі подрібнену глину і шамот у вигляді порошку, обпалюють при великій температурі. Роблячи цегляну кладку, в розчин додають ту ж суміш, щоб піч при експлуатації не потріскалася.

Під час випалу, якщо порушується його технологія і не витримується час, цегла може придбати оболонку, що нагадує склоподібне покриття. Сам виріб набирає підвищену міцність. Така цегла називається «залізняк«.

Увага: Але він, хоча і буде надміцним, але не підійде для пічних виробів, так як його зв'язок з розчином через плівки ставати мінімальної. Він годиться лише для фундаменту під печі. Але якщо час випалу дотримано правильно, то пічної цегла буде відповідати всім вимогам.

способи виготовлення

Цегла вогнетривка шамотна різниться за методикою форматування. Вона в свою чергу ділиться:

Лиття, в тому числі з шлікера;

Плавлення, тобто лиття з розплавленої суміші;

Пластичний метод;

Напівсухий спосіб;

Термопластічнопресованний;

Пресовка гарячим способом.

Увага: Шамотна цегла відомий будівельникам як має високу міцність при впливі високих температур, а також своєю стійкістю до кислотно-лужним середах.

Ці якості роблять його затребуваним в металургійній і хімічній галузі, теплоенергетиці і при будівництві доменних печей. Знайшов він своє застосування і при виробництві скла і порцеляни.

параметри цегли

Розміри вогнетривкої шамотної цегли можуть бути досить різні. Тому перед покупкою треба зробити правильні розрахунки і врахувати відходи. Ценаізделія в результаті цього може побут знижена.

Copyright © . All Rights Reserved