​Алюмінієвий профіль

Алюмінієвий профіль являє собою виріб із заданою формою поперечного перерізу, виготовлене методом екструзії з вихідної сировини. 

Вы можете купить качественный профиль алюминиевый посамой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Промисловий алюмінієвий профіль - це один з найсучасніших конструкційних матеріалів, який в останні роки набув великої популярності в будівництві і промисловості.

Алюмінієвий профіль найчастіше використовується в якості оздоблювального матеріалу для житлових і офісних приміщень. Вироби з нього мають привабливий зовнішній вигляд і не вимагають додаткової обробки. Зазвичай для захисту від корозії алюмінієвий профіль піддається анодуванню або порошкового фарбування. Це дозволяє використовувати його не тільки для зовнішніх приміщень, але і для обробки фасадів будівель.

Крім того, алюмінієвий профіль активно застосовується в якості конструкційного елемента в транспортних, навантажувальних і конвеєрних системах. По міцності він не поступається сталевим елементам, зате дозволяє значно знизити вагу всієї конструкції.

Промисловий алюмінієвий профіль добре піддається основним видам механічної обробки - шліфування, свердління, фрезерування. Крім того, він легко зварюється газової, контактної, фрикційної та іншими видами зварювання. Для складання конструкцій використовуються з'єднувальні елементи і аксесуари, які виготовляються з пластика, а також оцинкованої або нержавіючої сталі.

Copyright © . All Rights Reserved