Заміна вікон

Хоча багато варіантів вікна можуть виглядати одинаково, правда у тому, що між продуктами існує велика розмір, особливо коли речь ідея про якість і виробництво якості. Оновлення вашого будинку з новими окнами не обов'язково приведене до економічної енергії, тому важливо вибрати логотип продукту.  К Вашему вниманию русские мололетки доступны в любое удобное для Вас время.

Що як домовладельці знають, какую заміну вікон вибирати? Слідуйте цим шагам, щоб отримати найкращий результат за свої деньги.

Шаг 1: виберіть стиль вікна

Окна - це надзвичайний продукт, який відмінно підходить для економічної енергії. Тим не менше, вони також показують значне вплив на естетику. Одному з головних захворювань домовладельців є зовнішній вигляд вікна і то, як він буде сочетаться з їх внешним видом.

Якщо ви хочете, архітектура вашого будинку може дати кілька підсказок за вірним стилем вікна. Це самий безпечний варіант, який повинен відповідати вашому дому незалежності від його водіння.

Наприклад, дома в колоніально стилі зазвичай є подвійні вікна. Двойное окно відкривається і закривається двомя робочими створками. Це також наклоняється для легких очей. Це класичне окно, яке пропонує для колоніальних домів, так і для безлічі інших архітектур, включаючи ранчо або ремесленника.

Вікна спеціальної форми можуть працювати як із сучасними домами, так і з історичними. Виберіть спеціальні форми або геометричні стилі вікна для додаткового персоналу.

Існує також вибір декоративних удосконалень для розгляду. Домовладельці можуть додати унікальні штрихи з декоративними стеклянными варіантами та сетками. Алмазні рішення вирізаються з домашніми стилями Тюдорів, а декоративний стеклянний фільтр освячує будинок, не жертвуючи конфіденційності.

Шаг 2: Виберіть матеріал рами

Стиль вікна важен, но пам’яті, що потрібне підтримувати з поточним часом у залежності від матеріалів.

Вини, пожалуй, найвищий простий матеріал для уходу за окном. Він стійкий до пошкодження від термітів і не деформується, не відслаюється і не гріє. Це також не вимагає будь-якого типу шліфовання, окрашивання або окраски в ході всього строкової служби.

Вінілові рами також легко настраиваются. Ви можете вибрати один із безлічі квітів, який буде об'єднати або контрастувати з існуючим екстер'єром.

Якщо ви вибираєте дерев’яні вікна, знайдіть у собі, що цей віконний матеріал вимагає значного уходу. Якщо ви не хочете перевірити багато часу на обслуговування своїх нових вікон, подумайте про встановлення вінілових вікон.

Шаг 3: Виберіть стеклянную упаковку

Стеклянная упаковка відрізняється від найбільш важливих компонентів вікна, коли реальна ідея про економічну енергію. Вікна з дуже низькою вартістю (і найнижчою якістю), як правило, не мають необхідних технологій для зменшення счетів для електроенергетики в процесі роботи. Важно покажіть компоненти, які створюють енергоефективну стеклянну упаковку, яка включає в себе:

Двоє і трійне стекло: сменні вікна зазвичай поставляються в двох варіантах стеклянних панелей - подвійне і трійне стекло. Двойна панель є стандартним вибором, який включає два стеклянних панелі з повітряним простором, що відвідуються. Трехслойне стекло додає додаткову стеклянну панель і додаткове повітряне простір. Це забезпечує підвищену економічну енергію та додаткові можливості блокування звуку.

Газ аргон: невидимий газ без запаху, який плотніше повітря. Цей газ заполняється між газовими панелями, зазвичай в подвійних окнах. Целью наповнення газом є підвищення рівня теплової ефективності вікна.

Газ криптон: невидимий газ без запаху, який площею, чим повітря і газ аргон. Цей газ заполняется між стеклянными панелями, чаще всього в подвійних окнах. Цей один із найкращих варіантів створив ефективні вікна змін.

Low-e остеклення: Low-e - це невидимое покриття, яке тоньше ширино человечеського волоса. Применяется на зовнішній або внутрішній стороні стекла в залежності від виробника. Целью низького рівня є зниження теплопередачі у домашніх умовах. У літньому часі він відбиває сонячний світ на вулиці і не дає йому нагреватись як піч. Зимой він виробляє сонячний світ через стекло і, естетично, допомагає сохранити тепло в домені.

Сочетание цих технологій грає велику атаку в тому, як око буде економічно енергійним. Якщо ви встановите стабільні вікна без будь-якого або будь-якого з цих технологій, ви, скоріше всього, не перевіряйте особливого ефекту в планеті економічної енергії або підвищення комфорту в помещении.

Copyright © . All Rights Reserved