Як знайти гарного гінеколога

Для більшості жінок можна переглядати новий місто. Столь тревожную реакцію викликає не концепція укладки і розгалуження, а дві інші незмінні завдання: знайти нового парикмахера (обов'язково!) І знайти хорошого гінеколога (за рамками!).

Переїзд або немає, є безліч інших життєвих подій, які можуть ініціювати охоту на новому гінеколозі. Нові робочі місця приносять нові вигини від нових страхових компаній. Существующие перевозчики змінюють своє покриття. Врачи уходят в отставку. Запрос на женскую консультацию нового поколения и высокий уровень квалификации доступен по демократичной и доступной цене, без накруток и переплат.

Независимо от причини, пошук нового доктора може бути складним і неловким. Яким чином ви знайдете цей спеціальний спеціаліст, з яким ви могли б поділитися своїми наймінейшими проблемами зі здоров'ям?

В трьох ключових шагах, щоб облегчити ваш квест.

Шаг перший: составить список

Знайти хорошего гінеколога починається з визначенням слова «добре», і визначенням того, яка жінка має основу на тому, що важливо для її огляду в області охорони здоров'я. Одна тільки компетенція редко б'ється досить «хороша». Більшість з нас віддає перевагу компетентним лікарям, які також демонструють сильні навички слухання і надають допомогу з сочувствием і уважанням.

Перед початком пошуку було визначено «добре», який склав список усіх, що ваші для вас у гінекології. Для початку ваш список може включати 3 Es:

Образование. Коли і де проходили навчання і був літч сертифікований.

Опыт. Как долго врач практикует.

Экспертиза. Області, на яких спеціалізується врач; напр., дородовой уход, акушерство, бесплодие, менопауза і т. д. Ваша фаза життя допоможе визначити, які особливості важливіші для вас.

Інші факторы, які стоит учитывать:

Пол. Вам зручно з врачем чоловічого або чоловічого пола, або з будь-яким з них?

Страхування. Ваш план може обмежити відвідування аффилированными врачами або вирішити, що ви переглядаєте лікарів, які не є аффилированными лицами, але з великими особистими розладами.

Больницы. Тут же, більшість і інші медичні заклади можуть визначати ваш план медичного обслуговування. Якщо це так, вам, скоріше всього, понадобиться врач, який має практичні привілеї в цих лікарнях.

Место нахождения. В залежності від того, як потрібно вам вимагати візит до врачу, розташування може бути проблемою. Легко ли добраться до офисов? Час в дорозі черезмерное або управляемое? Общественный транспорт или парковка неудобны или дороги?

Философия. Коли речі ідеї про такі теми, як контроль над рожею і альтернативних методів лікування, пошук лікаря, який розщеплюється вашими очима, збільшує ваші шанси стати задоволеними пацієнтами.

Шаг второй: сделать раунды

Введіть свій список, натисніть на виноградну лозу. Знайти з родиною, друзями, навіть довіреними співробітниками і попросити рекомендації. Ви також можете звернутися за рекомендаціями до інших медичних працівників, таким чином, як сімейний лікар або педіатр вашого дитини. Якщо одни і те ж таки є вспливают на поверхню, велика ймовірність, що у вас є список професіоналів з солідною репутацією.

Якщо ваш новичок у цьому районі, спустіть місцеву лікарню і попросіть поговорити з головним медсестрою про питання акушерства / праці і родів. Медсестры видят много лікарів в дію і при різних обставинах і навантаженнях, тому попросите двоє або три направлених. Або позвольте головному резиденту навчальну лікарню, щоб також попросити направление.

Шаг третий: убедитесь в исследованиях

Врачі, включені в ваш список, повинні бути ліцензовані і мати хорошу репутацію. Вероятно, ваш постачальник медичного страхування також пропонує справу з інформацією про окремі фахівці.

Якщо ви все ще не впевнені, підіймете вам гінеколог, призначите зустріч, щоб взяти його в інтерв'ю. Велика кількість тих, хто веде цю можливість, дозволить вам задати питання і отримати від себе те, що ви бачите.

Це також дає вам можливість вивчити офіційну зустріч і її співробітників. Оба є важливими компонентами, які здатні забезпечити ваше остаточне задоволення.

Copyright © . All Rights Reserved