Свинцево-кислотні акумулятори

Хоча свинцево-кислотні акумулятори і не позбавлені ряду недоліків, вони зберігають популярність завдяки низькій ціні і значно меншою в порівнянні з іншими типами акумуляторних батарей чутливістю до умов експлуатації. Завдяки цьому вони широко застосовуються в різноманітних пристроях, що вимагають буферного або резервного джерела живлення: охоронних і протипожежних сигнализациях, джерелах безперебійного живлення. Вони ж служать для харчування дитячих акумуляторних автомобілів і трициклів.

Магазин електронних компонентів elektro.in.ua

Подробнее на сайте: elektro.in.ua може надати широкий вибір необслуговуваних герметичних свинцево-кислотних акумуляторів з різною кількістю осередків (і, відповідно, робочою напругою), з будь-якими потрібними ємністю і габаритами корпусу.

Купить качественные аккумуляторы Вы можете на сайте https://elektro.in.ua/home-catalog/akkumulyatoryi/tip-agm.html по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

технологія AGM

Основна проблема класичної конструкції свинцево-кислотної батареї - це її негерметичність: неминуче виділення водню в процесі заряду вимагає наявності вентиляції для його видалення. При цьому нахили і тим більше переворот акумулятора неприпустимі, так як чреваті розлиттям кислоти. У багатьох випадках через вентиляцію виділяється і велика кількість кислотних парів, що при експлуатації акумулятора в закритому обмеженому просторі призводить до швидкої корозії клем, металевих деталей корпусу.

Іншою проблемою цієї конструкції є швидке руйнування пластин при глибокому розряді: утворюються великі кристали сульфату свинцю не тільки знижують корисну площу пластин, а й призводять до «осипання» активної речовини вниз. Розряджений акумулятор досить швидко приходить в непридатність.

Для боротьби з цим розроблена технологія AGM (від англійського AbsorbentGlassMat). В акумуляторах цього типу пластини поділяються абсорбентом з стекловолоконного матеріалу, який утримує в собі електроліт. Хоча вимоги до наявності вентиляції та зберігаються, зникає головна небезпека витоку кислоти. Завдяки введенню вентиляційного клапана батарея стає здатною скидати зайвий тиск, але продовжує працювати при нахилі і навіть перевороті. Розділяє пластини абсорбент перешкоджає осипання, підвищує стійкість акумулятора до ударів і вібрації.

У порівнянні з більш досконалими акумуляторами з загущених електролітом (гелів) AGM-батареї мають значно меншу собівартість виробництва, що і забезпечує їм широку популярність в наш час.

Наші ціни нижчі, ніж у конкурентів, тому що ми купуємо безпосередньо у виробника.

Copyright © . All Rights Reserved