​Ремонт та оздоблення стелі

Наші фахівці зроблять все роботи на найвищому рівні. Багатий досвід на ринку і професіоналізм наших співробітників гарантують, що дизайн та оздоблення стелі будуть виконані зі смаком і технічно грамотно. Ми можемо реалізувати будь-яку ідею. Все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей. Тому за допомогою нашої компанії можна втілити найоригінальніший інтер'єр в будинку. Вартість послуг цілком доступна.

Що ми робимо?

Чистова обробка стелі - перший етап оздоблювальних робіт. Важливо виконати його якісно і технічно грамотно, оскільки під чистове оздоблення стелі передує його декоративного оформлення. Допущені прогалини і дефекти істотно відіб'ються на кінцевому результаті. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що робота буде зроблена з урахуванням усіх нюансів, технічно правильно.

Качественные полипропиленовые мешки Вы можете купить на сайте http://meshkoff-pak.com.ua/polipropilenovye-meshki по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Оздоблення потолкаТрадіціонная оздоблення стелі передбачає кілька варіантів. Вона може бути реалізована у вигляді:

побілки;

фарбування;

поклейки шпалер;

облицювання гіпсокартоном;

також можливе створення наступних видів стель:

підвісних;

натяжних;

багаторівневих.

Перераховані варіанти оздоблення стелі будинку є основними. Однак вашу фантазію ніхто не обмежує. Тому ми зможемо реалізувати будь-яку ідею оздоблення стелі. Вартість проекту буде залежати від складності робіт і вибраних вами будматеріалів.

Кожен вид обробки має свої переваги. Наприклад, якщо потрібно приховати від очей різні комунікації, найкраще використовувати підвісні і натяжні системи. При цьому необхідно враховувати, що висота кімнати в цьому випадку буде трохи знижена. Найбільш оригінально використання багаторівневих систем з гіпсокартону і гипсоволокна. Після проведення консультацій з нашими фахівцями, ви зможете вибрати відповідний дизайн, і обробка стелі в будинку буде виконана відповідно до ваших смаків.

Для проведення робіт цього типу у ванній кімнаті слід врахувати, що для цього слід підбирати вологостійкі оздоблювальні матеріали. Майстри компанії Stroy-remont допоможуть у вирішенні цього завдання. У цьому випадку найчастіше застосовують фарбування вологостійкою фарбою, підвісний пластик, водостійкий гіпсокартон або натяжні водонепроникні матеріали. Ми зробимо будь-який вид перерахованих робіт якісно і за доступною ціною.

Щоб зробити інтер'єр в кухні будинку красивим і сучасним, для здійснення даного типу робіт найкраще використовувати: водоемульсійну фарбу, плитку з пенополістрірола, підвісні системи, гіпсокартон або натяжна стеля. Останній варіант є одним з найкращих. Він вологостійкий і довговічний. Щоб ви не вибрали, наші майстри виконають все на професійному рівні і за прийнятною ціною. В результаті інтер'єр вашого будинку буде виглядати красивим і сучасним.

Copyright © . All Rights Reserved