Наливна підлога замість стяжки

При ремонті підлоги одним з найважливіших етапів робіт є вирівнювання поверхні. Зазвичай з цією метою виконується стяжка підлоги, але це не єдиний варіант. Якщо в якості підлогового покриття був обраний наливна підлога, то в деяких випадках їм можна замінити цементну стяжку.

Стяжка з допомогою наливної підлоги

Перевага використання наливної підлоги замість традиційної стяжки в тому, що він досить швидко висихає. Після того, як поверхня остаточно затверділа, на підлогу можна укладати будь-які види чистового покриття. Наливні підлоги в якості стяжки хороші тим, що вони створюють ідеально рівну поверхню, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді статі і якості ремонту.

Така технологія ремонту підлоги підходить для застосування в офісах, будинках і квартирах, так як покриття відмінно переносить високі навантаження.

Але при цьому важливо враховувати перепади висоти підлоги. Якщо поверхня дуже нерівна і місцями вирівнюючий шар суміші буде дуже великим, то рекомендують віддати перевагу класичну стяжку, так як у наливних підлог можуть бути встановлені обмеження по максимальній товщині шару.

Якісні ботинки робочі у Києві на цьому сайті за низькими цінами купити прямо зараз.

Технологія укладання наливної підлоги замість стяжки складається з декількох етапів:

Готується основа - вона має бути сухим і чистим. Його обробляють спеціальним грунтом, який розроблений спеціально для наливних підлог.

По краю стіни на кордоні з підлогою приклеюють стрічку, яка не дасть розчину приклеїтися до стіни. Це запобіжить розтріскування поверхні.

Встановлюються маячки для вирівнювання підлоги.

Після замішування суміші її рівномірно заливають на підлогу, стежачи за тим, щоб шар не перевищував максимально допустимий.

При заливці підлоги важливо, щоб між заливками порцій суміші не було великої перерви, при цьому не рекомендують замішувати відразу багато складу, якщо планується вирівняти велику площу. Поки підлогу ще не застиг, його обробляють валиком з голками, щоб видалити з нього бульбашки повітря. Цей етап вимагає вправності і швидкості, інакше суміш почне схоплюватися раніше, ніж роботи будуть завершені.

Наливна підлога замість стяжки

Коли суміш остаточно затвердіє, за умови, що всі роботи були проведені правильно, поверхня буде ідеально рівною.

Copyright © . All Rights Reserved