​Клапани прохідні сідельні

Клапани прохідні сідельні регулюють ВКСР

Клапани прохідні сідельні регулюють ВКСР з електричним виконавчим механізмом ЗЕП призначені для зміни витрати води, що протікає в трубопроводах різного призначення при номінальному тиску до 1,6 МПа і температурі до 150 ° С, включаючи трубопроводи систем опалення, гарячого водопостачання та припливної вентиляції. Регулирующие клапаны купить Вы можете выбрать и купить по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Наявність електричного виконавчого механізму дозволяє управляти даним процесом дистанційно. Встановлюються в індивідуальних теплових пунктах (ІТП) житлових і виробничих будівель, центральних теплових пунктах (ЦТП), котелень, ТЕЦ, насосних станціях та інших об'єктах.

Регулятор температури, вбудований в електричний виконавчий механізм спільно з термодатчиком і регулюючим клапаном може використовуватися як повноцінний регулятор температури непрямої дії. Механізм може управлятися по інтерфейсу RS-485.

Діючі акції, спеціальні пропозиції, конкретні умови і ціни моделі уточнюйте у менеджерів. Рекомендації по установці клапанів прохідних сідельних регулюють ВКСР:

- перед клапанами встановлювати фільтри для захисту його деталей від ушкоджень внаслідок попадання на них сторонніх твердих включень;

- перед клапаном встановлювати регулятор перепаду тиску, так як постійний перепад тиску дає можливість:

1. працювати в стабільних умовах;

2. забезпечувати максимальну витрату при пікових навантаженнях;

3. забезпечити якісне регулювання;

4. знизити рівень шуму.

Електричні виконавчі механізми (ЕІМ) ЗЕП випускаються з:

- керуючим сигналом ~ 220 В, 50 Гц (схема підключення: трехпроводная), з двома кінцевими вимикачами

- керуючим сигналом 24 В постійного або змінного струму (схема підключення: трехпроводная), з двома кінцевими вимикачами

- аналоговим сигналом, що управляє 0-10 В або 4-20 мА, з позиционером (вихідний струмовий сигнал 4-20 мА), з харчуванням ~ 220 В, 50 Гц або 24 В, 50 Гц.

ЕІМ оснащені ручним дублером.

Електричні виконавчі механізми ЗЕП виготовляються з приєднувальними розмірами для установки на двоходові і триходові регулюючі клапани.

За погодженням із замовником ЕІМ можуть випускатися з приєднувальними розмірами будь-яких електроприводів.

Copyright © . All Rights Reserved