​Факти про фундаментни анкерни болти

Факти про фундаментних анкерних болтах. Міцність і міцність металевого будівлі настільки ж міцні, як і фундамент, на якому воно засноване. Фундамент забезпечує стійкість і запобігає екстремальне рух будівлі, захищаючи будівлю і його вміст від пошкодження або руйнування. Вы можете заказать и купить фундаментные болты по доступной и демократичной цене, без накруток и переплат.Для цієї стійкості конструкційні сталеві колони підтримуються високоміцними анкерними болтами, вбудованими в бетон фундаменту.

«Анкерні болти виконують дві функції», - говорить Олександр Ньюман, PE, судовий інженер-будівельник в районі Бостона і автор книги під назвою «Металеві системи», яка тепер виходить в третьому виданні. «Вони допомагають стабілізувати сталевий каркас під час монтажу, і вони можуть допомогти перенести горизонтальні і вертикальні навантаження від каркаса на фундамент».

Більшість людей зазвичай думають, що фундамент або нижній колонтитул підтримують будівлю. «В деякій мірі вони це роблять, але основна причина великих підкладок для нижнього колонтитула і пірсу полягає в тому, що вони виступають в якості противаги, щоб придавити будівлю і утримати його на землі», - каже Роберт Дж. Квартуру-молодший, зовнішній менеджер з продажу Mohawk. Construction and Supply Co. Inc. , McMurray, PA. «Металеві будівлі виступають в якості великих повітряних зміїв при сильному вітрі, і нижній колонтитул / фундамент є основною причиною, по якій вони залишаються в землі / на землі. Опори і анкерні болти також діють, щоб зв'язати всю конструкцію будівлі разом. Опори і анкерні болти працюють із сталевою конструкцією, панелями і дахом, щоб завершити єдину конструкцію і систему ».

Типи анкерних болтів

Майк Штайбер, старший менеджер по продукції механічних анкерних систем, Simpson Strong-Tie, Плезантон, Каліфорнія, стверджує, що найбільш поширеним типом бетонних анкерних систем є литі на місці J-болти. «[Вони] дозволяють встановлювати анкер після затвердіння бетону і забезпечують більшу гнучкість в розташуванні анкера. Важко визначити правильне розташування литих анкерів. Перевага анкерних кріплень після установки полягає в тому, що місце розташування кріплення можна визначити після установки рами. Часто розташування анкерного болта може змінюватися під час заливки бетону, або може бути важко підтримувати його місце розташування. Хороше рішення - це використовувати встановлені анкери ».

Copyright © . All Rights Reserved