Діагностична карта авто

Діагностична карта є необхідним документом практично для всіх водіїв. Чому практично? З тієї простої причини, що якщо у Вас новий автомобіль, то ви не зобов'язані проходити державний техогляд і отримувати діагностичну карту перші три роки з моменту виробництва авто. Всі інші автовласники зобов'язані отримувати діагностичну карту. Зміст варіанти отримання ПТО Як перевірити ДК Як виглядає ДК Але і тут існує два варіанти - діагностична карта на один рік і дк на два роки. Для безопасного вождения без проблем, К Вашему вниманию диагностическая карта для осаго для Вас и Вашего авто по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Діагностична карта на один рік видається автомобілів старше 7 років Діагностична карта на два роки видається автомобілів віком до 7 років Варіанти отримання діагностичної карти Існує кілька способів отримати діагностичну карту: перший з них - подивитися всі пункти техогляду акредитовані в РСА (весь список ПТО ви можете знайти нижче) вибрати найближчий пункт або той, який Вам більше подобається, поїхати туди і оформити діагностичну карту. Однак отримати дк не так вже просто, як може здатися спочатку. Проблеми, з якими ви зіткнетеся: По-перше, це черги. Особливо, якщо Ваша попередня діагностична карта закінчилася восени або навесні. Друге - якщо ви не впевнені в технічному стані Вашого авто, то краще спочатку виправити всі недоліки і тільки потім проходити ТО. Оплата держмита. Не завжди поруч з пто є відділення ОщадБанку або інших банків. Якщо ви не проходите техогляд, то Вам належить повторення всієї процедури. Іншим варіантом отримання діагностичної карти - звернутися в нашу компанію. Багато людей не знають, що все діагностичні карти заносяться в єдину базу РСА, тому вони стають жертвами шахраїв, які дають їм просто листок паперу, який не має юридичної сили. Як убезпечити себе? Все дуже просто існують сервіси перевірки дк і не важливо, де ви знаходитеся в Санкт-Петербурзі або будь-якому іншому місті РФ, Ваша дк повинна бути занесена в цю базу. Тому якщо ви пройшли то і отримали диагн. Карту то не полінуйтеся і перевірте її в базі РСА. Для цього в Яндексі наберіть перевірка діагностичної карти.

Діагностична карта необхідна для оформлення поліса ОСАЦВ. До того ж ніхто не повинен виїжджати на дороги країни без діагностичної карти. Автовласники запитують якщо дк закінчилася, а поліс ОСАГО діє, чи зможу я отримати виплати по страховці: так зможе, так як відсутність діагностичної карти не є підставою для відмови у виплатах.

Як виглядає дк

Закон не визначає єдиний вид діагностичної карти, вона може бути надрукована на білому аркуші або на спеціальному бланку. І той і інший варіант є правомірними і мають однакову юридичну силу, при тому лише умови, що вони перебувають в реєстрі РСА. На першому звороті карти описані пункти перевірки, зверху знаходиться 15 значний номер в реєстрі РСА, а також характеристики авто, відразу під номером знаходиться найменування організації, яка видала цю карту. На іншій стороні наведені результати перевірки, позначки про повторну перевірку, якщо вона проводилася. Внизу другого обороту написана ПІБ технічного експерта, а також печатка організації.

Copyright © . All Rights Reserved