​Занижені ціни на квартири - обману або маркетинговий хід?

Часто на ринку можна побачити безліч пропозицій, які здаються дуже привабливими, - низькі ціни на квартири просто притягують покупців. З іншого боку, коли потенційний покупець дзвонить за даним номером, виявляється, що ціна не така вже й хороша, набагато вище зазначеної в оголошенні. Це виходить шахрайство.

Почему стоит приобрести квартиру в ЖК «Лесной квартал» уже сегодня, да потому что таким образом Вы получите жилье своей мечты за самую приемлемую стоимость.

У таких випадках виникає питання: якою ж має бути вартість житла, на які саме пропозиції звертати увагу, а які обходити стороною? Деякі з таких пропозицій є спеціальним маркетинговим ходом, а інші - чистої води шахрайством. Грань між ними визначити дуже важко, практично неможливо. З іншого боку, фахівці стверджують, що на свідомий обман тепер йдуть дуже рідко. Підвищення цін на квартири обумовлено цілим рядом причин, які носять технічний характер. Зазначена в оголошенні ціна дійсно існує, але квартири з такою ціною обмежені в кількості, вони дуже швидко продаються, і залишаються квартири вже дорожче. Тому не всі пропозиції такого виду є шахрайством, адже цілком можливо, що за такою ціною всі квартири вже розкупили, а оголошення ще не було прибрано, тим більше, що практично всі рекламні носії інертні, і прибрати їх швидко неможливо.

Є і хитрості іншого роду. Дешеві квартири, насправді, існують, але, для того щоб їх купити, обов'язково потрібно виконати цілий ряд додаткових умов, які часто є досить-таки скрутними. Забудовник хоче, таким чином, зберегти реальну вартість житла і створити собі певну репутацію. З іншого боку, існують ще ж і низьколіквідні квартири, які знаходяться, наприклад, на першому поверсі, або ж вид з їх вікон не дуже привабливий, квартири з великою площею. Їх теж намагаються збути за заниженою ціною. Адже саме такі квартири купувати не дуже-то і хочеться. Перший поверх найчастіше є холодним і сирим, вікна можуть виходити, взагалі, на кладовищі - хто ж захоче купувати такі квартири за нормальними цінами?

Існує і такий варіант, коли, начебто, і квартира пристойна, і ціна на неї дуже невисока. Відразу приходять думки про проблеми, але це не завжди так. Перед визначенням ділянки для будівництва нового будинку проводять маркетингове дослідження району. Так ось, якщо воно було проведено неправильно або неточно, то квартири в новобудові будуть продаватися дуже повільно, і, хіба що, за низькими цінами. У таких випадках забудовник і намагається продати квартиру, хоч і за низькою ціною, але, хоч таким чином, повернути собі витрати на будівництво.

Copyright © . All Rights Reserved