​Як запатентувати програму для ЕОМ

Як запатентувати програму для ЕОМ?

З формальної точки зору, програма ЕОМ - це об'єкт авторського права. Виняткові права на нього виникають з моменту створення, і реєстрації не вимагають. Російське законодавство передбачає можливість добровільного отримання авторського свідоцтва, що підтверджує права автора. Однак, найбільші і найбільш успішні компанії знаходять можливість патентування програм для ЕОМ. Для чого вони це роблять, і чому саме патентування програми для ЕОМ - найкраща зашита прав? Способи захисту програм для ЕОМ Отримання свідоцтва Для відповіді на це питання, розглянемо два способи захисту прав на програми для ЕОМ. Патент на компьютерную программу Вы можете получить по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Перший спосіб - реєстрація авторських прав (отримання авторського свідоцтва на програму для ЕОМ). Варто даний процес недорого, триває близько 2-3 місяців, і в підсумку Ви отримуєте авторське свідоцтво на програму. Однак, наскільки серйозною є такий захист?

Отримайте патент на програму з максимальним захистом

Перший, і, мабуть, вирішальний недолік: по суті, авторське свідоцтво дає захист програмі від детального, 100% копіювання та відтворення. Тобто, будь-яка особа, що побажала використовувати Вашу програму без вашого на те дозволу і виплат винагороди, зможе це зробити, за умови внесення змін. РегістраціяпрограммдляЕВМібазиданних

Є й інший недолік: реєстрація програми для ЕОМ не передбачає будь-якого пошуку або експертизи. Таким чином, заявник не захищений від порушення прав третіх осіб - він може просто не знати про те, що хтось вже таку програму зареєстрував, що, в підсумку, може призвести до пред'явлення претензій і стягнення збитків.

Оскільки програма ЕОМ - об'єкт досить легко змінюваний (це підтверджує повсюдні і дуже часті оновлення, модифікації вже існуючих програм), то стає зрозуміло - авторське свідоцтво тільки формально підтверджує ваші права, однак, ступінь їх захисту є вкрай низькою.

Отримання патенту на програму

Для якісної охорони програми для ЕОМ, необхідно її патентувати як винахід тут. А якщо Ви хочете забезпечити комплексну і максимально повний захист, то слід задуматися також про патентування оригінального інтерфейсу як промисловий зразок, і реєстрації логотипу програми як товарного знака. Наші фахівці дадуть детальні рекомендації та нададуть повний комплекс послуг по якісному патентуванню програми для ЕОМ.

Патентування алгоритму програми

При патентуванні програм для ЕОМ експерти бюро GPG застосовують особливий підхід: розглядають даний об'єкт як набір послідовностей, функцій, алгоритмів. Ми не прописуємо конкретні коди, ми патентуємо саме суть програми, її зміст.

Copyright © . All Rights Reserved