​Як вибрати неврологічні молоточки

Як вибрати неврологічні молоточки

Неврологія - це великий медичний розділ, який займається вивченням, діагностикою та лікуванням хвороб, що вражають периферичну і центральну нервову систему. Лікар-невролог для оптимізації своєї роботи використовує безліч пристосувань, серед яких є і неврологічний молоточок. К Вашему вниманию высококачественная медицинская техника доступна по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Що це за річ така? Навіщо потрібен неврологічний молоточок, і які вони бувають? Як вибрати оптимальний виріб?

Навіщо потрібен неврологічний молоточок

Неврологічний молоточок - річ, яка добре знайома будь-якій людині, яка хоч раз бував на прийомі у невролога. За допомогою цього дуже простого за своєю суттю пристрої лікар отримує можливість оцінити багато параметрів в людському організмі, подивитися, як працюють різні відділи нервової системи.

Молоточок - незамінна для будь-якого невролога річ, так як з його допомогою можна виявити не тільки широкий спектр неврологічних порушень, але і визначити рефлекси у пацієнта. Природно, кожен невролог повинен вибирати цю річ самостійно, з огляду на власні переваги, зручність і інші параметри.

різновиди молоточків

На сучасному ринку медичних товарів представлений широкий вибір різних неврологічних молоточків. Вони розрізняються по вазі, формі, особливостям будови, додатковим пристосуванням типу голки або пензлика.

Познайомимося з найпоширенішими моделями!

молоточок Трёмнера

Молоточок Трёмнера - стандартний неврологічний інструмент, з яким працюють не тільки досвідчені лікарі, а й студенти. Це простий по конструкції, добре збалансований, легкий в зверненні інструмент. Трёмнеровскіе молоточки випускаються п'яти різних моделей, відрізняються за вагою, мають зміщений центр ваги. З їх допомогою можна проводити обстеження навіть тих пацієнтів, що знаходяться в комі. Молоточки Трёмнера можуть бути забезпечені голкою або пензликом, які допомагають в додатковій перевірці рефлексів пацієнтів. Якщо з пензликом все просто, то ось з голками в останні роки виникають складності. Багато неврологи вважають за краще відмовлятися від молоточків з голками, так як виникає ймовірність пошкодити шкіру пацієнта і заразити його якою-небудь інфекцією. Імовірність, звичайно, мала, але вона все ж є.

Copyright © . All Rights Reserved