Як Вибрати Хороші Пластикові Вікна

Мова в статті йде про основні принципи вибору пластикових вікон. У ній ми постаралися скомпонувати сучасні прийоми визначення якості вікон і поради про те як вибрати кращі пластикові вікна , вікна з кращого ПВХ профілю. Як відсіяти бракоробів.

Можна абсолютно точно стверджувати, що в Росії пластикові вікна прийнято вибирати по пластиковому профілю, профілю ПВХ з якого вікна виготовляються. Такий спосіб вибору вікна не є найкращим, однак, профіль ПВХ багато в чому визначає зовнішній вигляд вікна, функціонал і технічні характеристики вікна, тому заслужено розглядається як один з основних критеріїв.

Схема вибору вікон

  • якість профілю
  • якість фурнітури
  • якість склопакета
  • Якість додаткових елементів
  • Якість фірми-продавця

Якість профілю - це основна складова віконної конструкції. Вибір профілю - процедура дуже і дуже суб'єктивна, оскільки в його виборі величезну роль грає суб'єктивна оцінка зовнішнього вигляду профілю: гладкість, строгість, округлість, матовість, глянцевость, білизна. Об'єктивна ж оцінка вікна і профілю, зокрема, повинна складатися з наступних простих правил.

Правила вибору профілю ПВХ:

  1. Фірма виробник профілю. Краще компанія зі світовим ім'ям. Заслуженим авторитетом користуються німецькі марки профілю.
  2. Технічні характеристики профілю. Параметри по теплоізоляції. Габарити профілю рами і стулки: висота профілю, глибина, можливість установки того чи іншого склопакета - читайте докладніше в статтях експертиза профілю ПВХ, критерії порівняння ПВХ профілів в каталозі Вікна ПРО.
  3. Можливість використання додаткових елементів. Реалізація складних рішень неможлива вікнами з профільної системи не володіє достатньо широким набором додаткових елементів, опцій і параметрів.

Copyright © . All Rights Reserved