Які переваги тайського масажу

Які переваги тайського масажу для здоров'я. Багато хто вважає, що користь тайського масажу для здоров'я полягає в зниженні стресу, підвищення енергії і поліпшення спортивних результатів.

Тайський масаж використовує м'які техніки тиску і розтяжки для розслаблення всього тіла. Це давня лікувальна практика, яка виникла в Індії. Вы можете воспользоваться услугой тайский массаж в спб для релакса и приятного времяпровождения по доступной и выгодной стоимости, без накруток и переплат.  Він датується близько 2500-7000 років тому.

Техніка, яку практикують тайські масажисти, дуже відрізняється від того, до чого звикли люди на Заході. На відміну від методів шведського масажу або масажу шиацу, в яких людина пасивно лежить на ліжку, клієнт лежить на підлозі і більш активно бере участь в масажі.

У цій статті будуть розглянуті переваги тайського масажу, як він може допомогти спортсменам, а також деякі побічні ефекти, які можуть відчувати люди.

Користь для здоров'я тайського масажу

Тайський масаж має багато переваг для здоров'я, від зниження стресу до зняття м'язової напруги. Це може навіть збільшити енергію. Нижче ми обговоримо п'ять переваг тайського масажу для здоров'я.

1. знижує стрес

Жінка лежить на боці, отримуючи тайський масаж

Тайський масаж включає в себе рух і маніпулювання тілом для зняття фізичного та емоційного напруження.

Стрес не обов'язково поганий. Часто стрес може виступати в якості позитивного мотиватора, який може підштовхнути людей до того, щоб вони працювали краще і домоглися більшого в особистому та професійному житті.

Однак занадто сильний стрес може негативно позначитися на психічному і фізичному здоров'ї. Хронічний або тривалий стрес може привести до серйозних захворювань, включаючи депресію і серцево-судинні захворювання.

Тайський масаж використовує м'які техніки тиску і розтягування для розслаблення тіла. Дослідження, проведене в 2015 році, показало, що тайський масаж значно знижує рівні певного маркера стресу, присутнього в слині, званого sAA.

Дослідники прийшли до висновку, що тайський масаж ефективніше знімає стрес у здорових людей, ніж просто відпочиває.

2. Підвищує енергію

Дослідження показали, що тайський масаж може підвищити рівень фізичної енергії людей. В одному рандомізованому дослідженні вивчалися ефекти тайського і шведського масажу у людей, які відчували втому. Результати показали, що тайський масаж збільшує енергію і розумову стимуляцію, в той час як шведський масаж підвищує ймовірність розслаблення і сну.

Техніка тайського масажу заснована на уявленні про енергетичні лінії, або Сіна. Більшість практиків вважають, що в тілі є різні Сіна, або канали енергії.

Вересень відповідають різним частинам тіла, таким як кістки, м'язи, кров і нерви. Деякі вересня також впливають на розум і свідомість. Це так звані тонкі канали.

Теорія передбачає, що напружені м'язи викликають блокування в різних органах Сіна. Ці блокування зменшують потік життєвої енергії, що призводить до скутості, болю і хвороби. Тайський масаж використовує різні техніки, які або відкривають, або стискають різні сен, щоб скорегувати потік життєвої енергії.

Copyright © . All Rights Reserved