Які переваги срібних прикрас

З давніх часів люди прагнули відкрити цілющі властивості в дорогоцінному камінні і мінералах. Простий пошук в Google дасть незліченні результати про користь для здоров'я срібла, золота та інших дорогоцінних металів. Вы можете заказать и купить цепочку серебро по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Від прикраси для настрою, яке розважається, до амулетів, призначених для запобігання певних небезпек, звичайно ж, неважко знайти ювелірні прикраси, які мають містичну силу.

На будь-якому своп або ювелірному ринку ви зустрінете продавців, які торгують камінням, які імовірно змінять ваше життя завдяки їх цілющим властивостям. Від індіанської бірюзи до чудес алхімії існує довга історія систем вірувань, укладених в цілющу силу дорогоцінних каменів і металів.

Дійсно, королівські сім'ї спочатку носили вкриті коштовним камінням корони не тільки як символи багатства і влади, але також і як захист від зла і зла.

Отже, які переваги, якщо такі є, можуть дійсно мати будь-які прикраси? Дослідження непереконливі і багато в чому пов'язані з силою віри і розумового навіювання, але користь для здоров'я від носіння срібних прикрас очевидна.

Стерлінгове срібло в даний час перевершило золото за популярністю як металева основа для ювелірних виробів завдяки поєднанню ціни, вартості та зовнішнього вигляду. Але його переваги виходять за рамки доступності та естетики.

Які переваги срібних прикрас?

Як метал, срібло має значні переваги для здоров'я, які використовувалися в різних культурах протягом століть. Срібло має перевірену репутацію в якості потужного протимікробного засобу, що бореться з інфекціями і сприяє профілактиці застуди та грипу, загоєнню ран і багатьом іншим.

Срібло також допомагає з внутрішньої регуляцією тепла і циркуляцією. Багато повідомляють про поліпшення рівня енергії і балансу настрою після носіння срібла, оскільки його природні властивості можуть компенсувати зовнішні електричні порушення, покращувати циркуляцію і загальний температурний баланс тіла, а також допомагають підтримувати чистоту і імунітет.

Срібло має давню історію в області антибіотиків і стерилізації. Багато жінок і чоловіки носять срібні прикраси, щоб запобігти зараженню, симптоми застуди / грипу і будь-які інші віруси, бактерії і т. Д Ця користь для здоров'я є однією з причин, по якій багато виробників вибирають робити медичні прилади та інструменти зі срібла.

Срібло також нібито підтримує еластичність наших кровоносних судин, що дозволяє йому грати роль у формуванні та загоєнні кістки, а також у підтримці і відновленні шкіри.

Нарешті, срібло має пряме відчутну перевагу, допомагаючи нам уникати потенційно токсичних речовин - як метал, срібло реагує і змінює колір, коли стикається з багатьма іншими хімічними речовинами, які відомі як токсини.

Copyright © . All Rights Reserved