Як Інтернет може знизити ваші рахунки за електрику

Енергоефективність: як Інтернет може знизити ваші рахунки за електрику

Енергоефективність, революціонізувати кібер-мережами, може зробити такий же вплив, як і новий нафтовий бум. Споживачі електроенергії бачать електроенергію в своєму «економному споживанні», оскільки вони скорочують свої рахунки на 90 відсотків. Вы можете узнать как войти в старый личный кабинет мосэнергосбыт в удобное для вас время, бесплатно. Перш за все, це прогалина в даних. За іронією долі, ІТ-майстер збору даних не вистачає, коли справа доходить до збору великих і чітко визначених даних про своє споживанні енергії. По-друге, електрику - це тільки частина загальних витрат на електроенергію в Інтернеті, також необхідно враховувати виготовлення обладнання. Останнє і, мабуть, найважливіше, коли мова заходить про отримання хорошого показника загального впливу на навколишнє середовище в Інтернеті, - це системні ефекти. Це економія енергії за допомогою ІТ в більших системах, таких як транспорт або виробництво.

фізичний інтернет

З усіх різних мережевих компонентів ті, які споживають найбільше електроенергії, є пристроями кінцевих користувачів. За одиницю вони не використовують багато, настільні комп'ютери і ноутбуки працюють на 200 і 70 кВтг / рік відповідно. Але цифри складаються: 1,6 мільярда підключених ПК і ноутбуків і 6 мільярдів мобільних пристроїв.

Куми зазначає, що енергоефективність обчислень подвоюється кожні 1,5 року протягом більше шести десятиліть, що дає нам пристрої з низьким енергоспоживанням, такі як телефони (2 кВтг / рік) та планшети (12 кВтг / рік). Зниження енергоспоживання сприяє зміні витрат на енергію протягом життєвого циклу виробу. Енергоємні пристрої поглинають 80% своєї загальної енергії на стадії використання проти 20% на стадії виробництва. Для пристроїв з низьким енергоспоживанням, навпаки, 80% - це втілена енергія. Таким чином, з точки зору економії енергії, найвищі вигоди можуть бути отримані в процесі виробництва.

Copyright © . All Rights Reserved