​Як купити кращу сковороду

Як купити кращу сковороду

Від чавуну до нержавіючої сталі, ось як вибрати нову сковороду або сковороду, яка вам сподобається. Ваша надійна сковорода не підлягає ремонту? Або, можливо, ви хочете купити свою першу нову сковороду. У будь-якому випадку, варіанти там страхітливі. Магазини заповнені всім, від нержавіючої сталі, чавуну, вуглецевої сталі, а також до кількох видів сковорідок з антипригарним покриттям. Антипригарне покриття все ще має привабливість. Вы можете заказать и купить качественную и долговечную сковороду  вок по доступной цене, без накруток и переплат.

Антипригарна посуд призначений для того, щоб звучати саме так. Внутрішні покриття цих листів спеціально виготовлені максимально без тертя. Продукти, які чіпляються і псують інші сковороди - наприклад, омлети - легко знімаються з цієї посуд. Використовуйте їх, щоб смажити, обсмажувати і смажити все, від овочів і м'яса до птиці і риби.

Іншою перевагою є те, що вам не потрібно використовувати багато масла або олії, щоб їжа не прилипала до сковороди під час приготування. Очищення теж дуже проста, так як тут немає непотрібного сміття.

Однак для цього зручності є компроміс. Варильні поверхні з антипригарним покриттям менш довговічні, ніж інші види внутрішньої обробки. Крім того, використання металевого посуду в них ні-ні, тому що вони подряпають (і зіпсують) покриття.

Ви не повинні ставити антипригарним посуд в духовку, під жаровню або навіть на плиту на сильному вогні. Високий рівень тепла (вище 500 градусів за Фаренгейтом або 260 градусів за Цельсієм) призведе до того, що їх пластикові полімерні покриття зіпсуються або повністю зруйнуються. Це, в свою чергу, призводить до виділення токсичних газів при вдиханні. Кераміка, інша антипригарная

Каструлі з керамічної підкладкою стали популярними в останні роки, так як вони не містять синтетики. Широко доступні марки керамічного посуду включають GreenPan і Green Earth.

Виготовлені з натурального неорганічного матеріалу, схожого на пісок або глину, керамічна обробка не буде хімічно руйнуватися при сильному нагріванні (вище 500F). Вони не будуть виділяти небезпечні пари в цих умовах.

Керамічні сковорідки не задовольнить всіх, однак. Їх антипригарні властивості з часом зникають. Він також зношується швидше, ніж традиційні антипригарні покриття. Не вибирайте каструлю з керамічної обробкою, якщо ви очікуєте, що вона прослужить вам протягом декількох поколінь

Copyright © . All Rights Reserved