​Види вантажоперевезень.

Вантажоперевезення є невід'ємною частиною життя сучасних компаній. За допомогою послуги з вантажоперевезень »клієнт отримує можливість швидко доставити необхідний вантаж в будь-яку точку світу. Тому, для того, щоб працювати з максимальною ефективністю, необхідно розуміти, які види вантажоперевезень існують на сьогоднішній день і які переваги може надати кожен вид вантажоперевезень в окремо взятому випадку.

К Вашим услугам перевозки в ГТП Пулково по самой выгодной и демократичной цене, сопровождение, сбор документации и оптимальный маршрут для безопасной доставки грузов.

До основних видів вантажоперевезень, чинним на сьогоднішній день на території Російської Федерації можна віднести:

Міжнародні морські перевезення вантажів

Міжнародні морські перевезення вантажів. Даний вид перевезень відрізняється найбільш низькою вартістю транспортування серед всіх видів перевезень. При цьому, реальна економія можлива лише при перевезеннях вантажу на далекі відстані. Для того. Щоб здійснити міжнародну морську вантажоперевезення, необхідно замовити цілий або частину морського контейнера, в якому буде розміщувати вантаж, що перевозиться. Контейнери мають стандартні розміри, в більшості випадків їх розмір має 20, 40, 45 фунтів. Їх форма прямокутника, дозволяє максимально збільшити корисний простір на палубі, роблячи транспортування максимально дешевою.

До основних переваг міжнародної морської перевезення можна віднести:

Висока різноманітність морських шляхів, що дозволяють здійснити транспортування вантажу в найвіддаленіші куточки землі за мінімальну вартість, роблячи товар конкурентоспроможним в будь-якому куточку світу;

Високий рівень вантажопідйомності судів, дозволяє без праці здійснити перевезення як габаритного, так і негабаритного важкого вантажу в будь-який куточок світу.

Можливість відстеження перевезеного товару в режимі реального часу з любо точки земної кулі.

Автомобільні перевезення по Росії

Автомобільні перевезення по Росії, а також міжнародні автомобільні перевезення. Даний вид перевезень має досить високу вартість, при цьому, його переваги не можна порівнювати з іншими видами вантажоперевезень як на території Росії, так і за її межами.

Так, сьогодні, практично жодна вантажоперевезення, включаючи перевезення морським, авіа, залізничним транспортом не обходиться без подальшої перевантаження на автотранспорт. Це пояснюється високим рівнем практичності автомобільного транспорту. Там, де не може проплисти корабель, приземлитися літак, немає залізничного полотна для проїзду поїзда, доставить вантаж автомобільний транспорт.

Однак така тенденція стосується не тільки фінальних стадій транспортування з аеропортів, морських портів, залізничних станцій. Сьогодні, автомобільні перевезення по Росії займають лідируючі позиції в перевезенні вантажів.

Переваги при транспортуванні вантажів автомобільним транспортом:

Оптимальні терміни доставки, що дозволяють транспортувати швидкопсувні вантажі на невеликі відстані, а також на далекі відстані при наявності рефрижератора;

Найширший географія автомобільних доріг по Росії, ближньому і далекому зарубіжжю, що дозволяє доставити вантаж прямо до складу без додаткових перевантажень;

Можливість перевезення небезпечних вантажів в спеціальних ємностях, в супроводі фахівців державних органів, для забезпечення максимальної безпеки.

Залізничні перевезення

Залізничні перевезення. Даний вид перевезень є чимось середнім між автомобільними перевезеннями та міжнародними морськими перевезеннями. Перевезення залізничним транспортом включає в себе більшість переваг, які мають автомобільні і морські перевезення. Так, вартість перевезення залізничним транспортом має оптимальну ціну трохи вище, ніж перевезення морським транспортом, але нижче ніж автомобільним.

Російська залізниця, як і залізні дороги ближнього і далекого зарубіжжя, дозволяють перевозити всілякі вантажі на досить великі відстані за невеликий час. Особливу популярність в залізничних перевезеннях по Росії займають перевезення будівельних матеріалів, таких як (щебінь, пісок, блоки і т.д.). До залізничних перевезень можна віднести: контейнерні перевезення, перевезення різних негабаритних вантажів на ж / д платформах, як закритого, так і відкритого типу.

Copyright © . All Rights Reserved