Вибираємо світильник-вентилятор

Вибираємо світильник-вентилятор

На жарку пору року припадає пік продажів кондиціонерів, стаціонарних і пересувних вентиляторів. Не всі можуть встановити кондиціонер: не дозволяють матеріальні можливості або приміщення не передбачає установку такої техніки. Підлогові вентилятори теж не завжди рятують від спеки, тому що направляють потік повітря тільки в невелику частину кімнати. Тому відмінним рішенням для літньої спеки може стати стельовий суміщений світильник-вентилято

Вы можете узнать где купить люстру вентилятор по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат и наслаждаться комфортным пребыванием в помещении.

Переваги світильника-вентилятора

Поєднаний прилад має ряд переваг перед кондиціонерами і звичайними вентиляторами:

Поєднаний прилад відрізняється функціональністю, адже він поєднує в собі відразу дві функції: освітлення кімнати і регуляцію температурного режиму.

Можливість використовувати в холодну пору року. На відміну від звичайних вентиляторів, які стоять на підлозі або іншій горизонтальній поверхні, стельовий своїми лопатями направляє гарячі потоки повітря, що піднімаються до стелі, вниз.

Простота монтажу. На відміну від кондиціонера люстру з вентилятором повісити набагато простіше.

Можливість використовувати на відкритому повітрі. Ніхто не буде встановлювати на веранді або в альтанці кондиціонер, а ось лампа з вентилятором стане відмінним рішенням.

Низька ціна в порівнянні з іншою технікою, яка регулює температурний режим.

Крім вищевказаних переваг слід назвати ще одна очевидна перевага світильника-вентилятора стельового. Такі прилади можуть стати оригінальним дизайнерським рішенням, особливо якщо передбачається обставити приміщення в колоніальному стилі.

Де можна розмістити світильник з вентилятором?

Різноманітність моделей і дизайнів подібних приладів дозволяє використовувати їх практично в будь-яких приміщеннях - як громадських, так і житлових. Згідно з санітарними нормами в громадському приміщенні обов'язково повинен бути вентилятор або інший охолоджувальний прилад, якщо температура перевищує 25 ° С.

Останнім часом такі пристрої користуються все більшою популярністю в інтер'єрі житлових будинків. Почасти така популярність пов'язана з тим, що поєднане пристрій дозволяє заощадити місце, це особливо актуально в невеликих квартирах по типу студій.

Світильник-вентилятор можна розташувати:

у вітальні;

в спальні;

на кухні;

в дитячій - дитина не зможе дотягнутися до працюючих лопатей на відміну від підлогового приладу.

Окремо варто сказати про заміські будинки, де поєднане пристрій стане відмінною заміною традиційним люстр. Лампи з вентилятором прекрасно впишуться в обстановку тераси, веранди або відкритої альтанки.

Copyright © . All Rights Reserved